Sözde müslümanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Onlardan burada da var.+18 sorularda ahlak bekçiliği yapıp, insanları rencide edip açık seçik nasılım sorularına ağzının suyu akan...
Namaz vakitlerinde burada soru cevaplayıp, başkalarına fetva veren... Dilinden ahlak eksik olmayıp kızlara erotik mesajlar atan, ateist, agnostik, hristiyan vb küfür edip saygısızlık yapan 'Senin dinin sana, benim dinim bana'demeyen. İkiyüzlü, zina yapıp,18lik çıtırlara yavşayıp başkalarına namuslu gözükmeye çalışan sözde müslümanlar hakkındaki fikriniz? Bence iğrençler.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Uçkurdan yukarı çıkmayan beyinleri var onların ki sadece +18 deler. Ne zaman uçkurdan yukarı çıkabilirlerse önce insan belki sonra müslüman olabilirler.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Gereksiz yer kapliyorlar

1|0
    0|0
  • Sanane bundan peki neden rahatsız oldun

0|1
    1|3
    • Her soruda ahlak bekçiliği yapıp, bir soruda çırılçıplak kadın linki atan biri yüzünden gsül abdesti almak zorunda kaldım... İslamı karalayanlarda onlar... Müslümanların başını öne eğende.. Başkalarının hayatından bize ne ise burada sorulara hiç yorum yapmamalıyız. Kişilere değil sorulara cevap veriyoruz ama burada yapılan şey sözde müslümanların cahillikleri ve ikiyüzlülükle diğer inananları da karalaması. Onlar yüzünden tüm müslümanlara laf geliyor. Kul hakkı bu.

• Yok kırılmadım, ben zaten katılıyorum size. Sitedenin amacını da biliyorum ama bu konulardada sık sık soru sorulduğu için değinmek istedim. :)

• Keske bu konuyu saatlerce konussak ama bakma baxen kendıme bende kızıyom yorum yapsrken böyle uzun konu olunca hassas oluyom karsımda bir insan var ve ben onu kırmayım dıyorum baxende kırıcı oluyorumpilman oluyorum mesala sıze kırıcı bı yorum yapsaydım üzülcektım iyibakın kendinize danışmak veya sormak isdegiğin bişe olursa yaz bana sohbet ederız arkadasca fıkırlerıne ıhtıyacım olucaktır 😊

• ''Ateistler ahlak yoksunudur'' diyen İslamcı Gençlik İlim ve Hikmet Derneği başkanı Rafet Ermiş çocuklara tecavüzden 24 yıl ceza aldı.

0|0
    0|0
  • Bence BMC

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...