Haksız rekabetten bıktım?

Haksız rekabetten bıktım?

Düşünün ki bir çocuk, gelir durumu düşük bir aile de dünyaya geldi , kendi yaşında geliri yüksek ailenin çocukları özel hastane de doğdu sonra kreşe gitti arkasından özel kolejlerde el bebek gül bebek yetiştirildi sonra zengin babası altına bir araba çekti spor salonlarında kas yaptı özel üniversitede tahsil yaptı kızları çekirdek çitler gibi daldan dala atladı arkasından en güzel en hoş tipte bir kızla evlendi bu döngü böyle devam etti. fakir olansa devlet hastanesinde doğdu bir gecekondu da yaşadı aile içi şiddete tanık oldu sonra sigaraya başladı boya sandığı aldı kış Yaz çalıştı sonra bir kızı sevdi kız da yukarıdaki zengini seçti. Fakir olan içkiye alıştı kaderine herşeye herkese isyan etti. Şimdi kızlar erkek dediğiniz zengin yakışıklı kaslı karizmatik olacak ya! Söyleyin nasıl olacak?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Tipik solcu tribi. Şuanki sistem olabilecek en adil olanı. Kast sisteminde yaşamıyoruz fakir olan zenginde olabilir zengin olan fakirde olabilir bir nesil içinde, tamamen emeğin karşılığını veren bir sistem. Ayrıca o dediklerin stereotype, her zengin öyle değil her fakirde öyle değil. Koçun çocukları eşşek gibi çalışıyor çocukluklarından beri deli gibi tahsil görüyo ağaoğlu tarzı birinin bebesiyle karıştırma öyle olmasa koç ailesi batardı şimdiye. Babasının parasıyla barajı geçerek bir yere kapak atan bebeler başarılı olamıyor zaten babaları ölünce sken skene. Bende varlıklı bir ailede doğdum o dediğin şeylerin birini bile yapmadım şu güne kadar babam ev kiranı ödemem dediği için kızılayda anketörlük yapıyorum mkk. Her zengin dediğin o tipte olmayacağı gibi her fakirde öyle acıların çocuğu emrah tipinde olmuyor liseyi terk edip doğanla 0 çizen tiplerde var http://i.hizliresim.com/dkLrzV.jpg bu düzen saf emeğin karşılığını veriyor.

0|0
    0|1
Yükleniyor...