Evet itirafları alalım?

Komik itiraflarınız var mı şöyle anlatamadığınız? ya da bizi gülmekten karnımızı ağrıtacak cinsten?

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Bir soruda sıralamıştım onları sorunun linkini atıcam bulup 😂😂

0|0
    0|0
  • ayrıldığım kız kaldırımda yürüyor idi yanında da 2 tane kız toplam üçü yürüyorlar yani bende fluence marka arabamla yanlarına yaklaştım onlarla aynı hızda ilerliyordum ebruuuuu nolurrr beni affettttt tarzı söylemlerde bulunurken kütttttttt öndeki aydınlatma direğine bindirmiştim ve o üç kızın bir tanesi bile yardıma gelmedi tamam kes uzatma yeter bu kadar özelime giremezsin artık

0|0
    0|0
  • okulun birçok kişinin bulunduğu 60 70 kişilik bir watsapp grubuna kıza atacağım '' çok sexisin'' mesajını o gruba atmıştım sonra gruptan çıktı olmadı gruba tekrar girdim tekrar çıktım.. yerin dibine girmiştim.:)

0|0
    0|0
  • ben soğuk kanlıyımdır ama bir an tereddütte kaldığımda kıpkırmızı domates olurum, hata yapmış olmam gerekmez. tereddüt anında tedirgin oluyorum.

0|0
    0|0
  • Küçükken motorla bakkala gidip eve yürüyerek gelmişim sonrada motoru aradık neyseki aklıma geldi bakkalın önünde kalmis

0|1
    0|0
    • 😂😂😂😂😂😂😂çok iyi ya

• Yaa birgün de arabadan indim fırına ekmek almaya aldim çıktım araba yok bir baktım almış başını gidiyor el frenini cekmemisim koşturup yakaladım arabayi

• 😂😂😂

• Eski kız arkadaşımın evine gece gizli gizli girip aynasına rujuyla seni öldürücem yazıp kaçan ve delirten bendim. Bir tane daha var ama uzun o :)

0|0
    0|0
    • Öhhh mahşallah eve nasıl girdin yaa😂 Diğerinide anlat hadi

• Okulun ortasında eşofmanımı indirdi boxerla kaldım 😐

• Dua et boxer la kalmışsın

• Çok iyi hatırlarım kapı çalıp kaçardık eskiden kapı çalma sırası bendeydi ve bende kapıyı tekmeleyim derken kapı kırılmıştı

0|0
    0|0
  • dayımın arabasını aynı gün 3 ayrı yere vurmuştum kimse benden şüphelenmedi :p

0|0
    0|0
  • aklıma gelmedı sımdı bırden sorduu :D

0|0
    0|0
  • üzüm suyu sanıp sıcakta sirkeyi kafama dikmiştim

0|0
    0|0
  • Buradan bir kızla buluşacaktım, kıza sms atayım derken aynı isimde olan başka bir kıza atmışım yarım saat onunla uğraştım :D

0|0
    0|0
    • Uuuuuu kız ayarladın bide burdan😂😂

• Ayarlamadım, arkadaşça buluştuk o kadar yoksa kim, neden baksın bana :P

Kızlar Ne Diyor 3

• Eski sevgilimin telefonunu karıştırıyordum deniz diye biri mesaj attıbugün bulasilim diye falan bende saydiirdim falan hatta aramızda bozuldu benim kız sandığım deniz erkekmisss

0|0
    0|0
  • Instagramda fake hesap acip hoslandigim cocuga direk sevgilin var mı diye sorumustum oda hayirdir sen kimsin demisti😂😂😂

0|0
    0|0
    • Hahaha bunu yapan çok bayan var 😂

• Ama ben 2 dakika once yaptim😂😂😂

• Bende yapmıştım onu ya😂 Eski nişanlımı ekleyip bide ona sulanmıştım 😂 Sonra noldu adam beni aldattı nişanı attık koydum tekmeyi iyi bişi diil anlıcağın😂

• Hobi olarak erkekleri tahrik ediyorım pek doğru değil ama kendimi çok iyi hissediyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...