Toplu taşıma araçlarında en çok yaşadığınız sorun nedir?

Uzun zamandır toplu taşıma araçlarını kullanmıyodum bugün mecburen kullandım ve yaşadığım en büyük sorun nefes almak oldu vallahi. Hergün kullanmak zorunda olan insanlara sabırlar diliyorum. Sizin yaşadığınız sorunlar neler?
Toplu taşıma araçlarında en çok yaşadığınız sorun nedir?

1|0
6|28

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 27

• Malesef hergün kullanmak zorunda kalıyorum ve İstanbul'da yaşıyorum : ) Sorun çok büyük : ) Ben en çok "Ben burayı kaptım burdan kenara kıpırdamam" deyip bütün koridoru kapatan teyzelere sinir oluyorum. Tekme atıp ilerletesim geliyor. Ne ilerliyor ne de bana yol veriyor sinir krizi geçiriyorum.

1|0
    0|0
  • Arkada yer olmasına rağmen insanların arkaya doğru ilerlemeyip ortada ve önde tıkışması.

1|0
    0|0
  • ayakta durmak ayrı çile abla ya otobüste hele millet sıkışıyor şoför arkadaki boş yerlere ilerleyelim diyor :):) öyle şoförlere ayar oluyorum

1|0
    0|0
  • tiksiniyorum kendilerinden olabildiğince binmemeye çalışsamda mecburen işte.. insan değil konserve balığız..

1|0
    0|0
  • Mecbur kullanıyoruz napalım :d

1|0
    0|0
  • Parfümü üzerine boşaltan insanlar varya onların kokusu ile çok kötü ter kokan insanlarının kokularının karışımı.
    Kesinlikle kullanmam toplu taşıma, nefret ederim.

1|0
    0|0
  • Akşam saatlerinde çok yoğun

1|0
    0|0
  • Toplu taşıma kullanmıyorum şekerim fakirler ölsün. Şaka şaka otobüsün geç gelmesi tıklım tıkış olması bir de üste çok rahat gibi otobüsün arka kapısından yan kapısından yolcu alması benim gibi abdulrezzaka bile o durum da ford çekiyorlar tıklım tıkış namus cinayeti çıkıyor.

0|0
    0|0
    • Ahahahah ford mu çekiyorlar 😄😄

• Herkes orda akraba oluyor Mini mahşer meydanı modeli kimin eli kimin dötün de belli değil. Grup sexlere girdiğim de bile partnerlerle aram da bu kadar mesafe yoktu.

• Ben erkek halimle elimi koycak yer ararken zorlanıyorum diyorum yanlıs anlamasınlar falan ama kızlar tam tersi, cok rahatlar en az bizim kadar onlarında dikkat etmesi lazım eline koluna bacagına terbiyesizlik herkes için geçerli.

0|1
    0|0
  • Nefes almakta zorlanıyorum

1|0
    0|0
  • cok nadir kullandığı için kartım yok
    nakit kabul edilmeyip diğer yolculardan kart istemek

1|0
    0|0
  • ya babasının malı gıbı oturanlar yok mu ayar oluyorum. bıde kadınlara ayar oluyorum. hayırdır ya ! hayırdır ! sen sadrazamanın... nesısın ! tecavuzmu edıcez araba yanına oturamıyoruz oturmaktan cekınıyoruz ! ya da onlar oturmuyo ! nasıl muamele lan o ! sıfatını. ! ! ! hıııırrr ! ayar oldum

0|0
    0|0
  • bir gün dolmuşa bindim dolmuşcuda bir yolcu doldurdu kapı açık bende dedımkı kaptan daha alma yeter dedım sanamı soracam la gapçık dedi :D ındım sonrakı durakda :D

0|0
    0|0
  • Fordlanmak

1|0
    0|0
  • en cok ta yer verme yer kapma telaşı bunu goruyorum

0|0
    0|0
  • Birde şöför demez mi, Arkaya doğru ilerleyelim arkada yer var :D :D

1|0
    0|0
  • Ayakta dururken rampalar

0|0
    0|0
  • Kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • Kötü kokular :(

0|0
    0|0
  • Motosikletle gidiyorum kar yağmur çamur demeden havasız insan aracı resmen otobüsler

0|0
    0|0
  • yıllardır binmiyorum

0|0
    0|0
  • hiç kullanmadım ki

0|0
    0|0
  • Ben büyük şehirde arabasiz kaldım nereye ne gider nerden ne geçer gibi baya bir zorlandım

0|0
    0|0
  • sanki 2 dönümlük arazi var herkezi alıyo oruzbucocuğu

0|0
    0|0
  • Pampa iyi kotu bir aracim var cok sukur toplu tasima araclarini kullanmiyorum uzun zamandir ama sana bir kac animi anlatabilirim. Aracim yokken ise otobusler gider gelirdim ve bir gun koseye sindim boyle tika basa dolu otobis. ozamanlar 17-18 im tabi. Bitane 35-40 lik bayan bana yasladi resmen bana yuruyor simdiki aklim olaydi bende ona yururdum ama genciz kanimiz kayniyir tabi ben koseye cekildikce bana yaslandi. Yolcularda bakiyor bir yaşli cift beni gorduler ihtiyar bey amca eliyle bana isaret yapiyir daya gitsin die bide yanda bir hatun var oda gordu ben ona dondum sonra oda bana yurumeye basladi fortçu olduk o gun zor bir gundu :D

0|0
    0|0
  • kızların totosunu yittirmesi çok kötü abazalar türk kızları maalesef

0|0
    0|0
  • alışırsın zor bir yanı yokki

0|0
    0|0
    • Alışmayım ya. alışılacak gibi değil

• alış alış alışamazsan zengin bir koca bul :)

Kızlar Ne Diyor 5

• soruya +1905

1|0
    0|0
  • Cok kalabalık oluyor bu zaten genel sorun. İki kişilik koltukta yayılarak veya bacaklarını açarak oturanlar, ayaklarına kesinlikle dikkat etmeyip sürekli çarpanlar, ter kokusu, bağırarak konuşanlar, tam siz inecekken sizi içeri itekleyerek içeri girmeye çalışanlar. Kısaca gorgusuzluk aslında ama ben biraz daha uzunca yazdim

0|0
    0|0
  • Oturduğum zaman başımda dikilenler

0|0
    0|0
  • parmak atmalari serefsizler hani tam inerken o kalabalikta kim oldugunuda bilemiyorsun

0|0
    0|0
  • Stres ve gerginlik.

0|0
    0|0
Yükleniyor...