Okudugum kadariyla bir cok kadin begenilmemekten korkuyor. Neden boyle hissettiriliyor bize? Aman catlagim var aman kilom var ya sevmezse ya begenmezse gibi.. Bence huyu da onemli degil mi? Sirf kasiniz yok diye sevilmiyor musunuz?

0|0
1|5

Erkekler Ne Diyor 4

• Kardeşim ağzına sağlık. Ben kadınların şu huylarından inanılmaz rahatsız oluyorum ve paranoyak olduklarını düşünüyorum. Böyle biriyle asla evlenemem gerekirse yalnız ölürüm. BU nedir abi sizin beğenilmeye ihtiyacınız yok ki? Ben kız olsam bacak kıllarımı bile almam.

0|0
    0|0
    • hahah sen de abarttin. o kadar degil kardes ya onlar da olmadin bakimli olsun ama isteyerek olmayan seyleri anlasinlar :)

• @HOVARDAERKEK Kıl kadının yaratılışında var senin ki bulanabilir benim bulanmıyor.

• Neyse tercih meselesi diyelim konuyu kapatalım.

• 1-) asosyal olup dışarı çıkmamaktan ve buna bağlı stres ve teknolojik nedenlerle alınan kilolar ve kiloya bağlı olarak bozulan fizik yapısı ve beden ölçüleri.

2-) psikolojik.

1|0
    0|0
  • çünküü kızlar kendni bir ödül bir madde gibi sunuyor erkeklere misal kızlar cinselliği erkek elinde kalsın diye veriyor karşılıklı zevk almak aklından bile geçmiyor hal böyle olunca erkeklerde onları bir ödül gibi görüyor ee kötü gözüken bir ödülü kim ister ki

0|0
    0|0
    • odul falan bilmem de catlaklarim oldugu icin bu sorun benim de dikkatimi cekti oyle yazdim yani..

• Doğru bir tespit

1|0
    0|0
  • aynen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hiç öyle endişelerim yok.. çok iyiyim güzelim de demiyorum. beni her halimle kabullenen biri zaten var..

1|0
    0|0
Yükleniyor...