Kollarımda ve bacaklarımda çatlat var?

Kollarim ve bacaklarimda catlak var bu durum beni cok uzuyor. Evlenince kocam begenmez diye cok korkuyorum :( siz begenir miydiniz?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kızı sevmiştin onun da çatlakları vardı, inanır mısın şu an olmayan biriyle düşünemiyorum bile kendimi. Aksine o kadar çekici geliyor ki. Bu tamamen karşındakine bağlı, fiziksel özelliklere takıntılı birisiyle olursan zaten o senin benine de laf eder, gözünün üstündeki kaşa da laf eder, saç tipine de laf eder. Mühim değil böyle şeyler bence.

3|0
    0|0
    • beni mutlu eden bir cevap oldu :)

En İyi Kız Görüşü

• Bende de cok fazla catlak var goguste bacaklarda karnimin yan kismi su simit denilen bolgeden kalcaya kadar. Esim hep begendi emin ol erkekler takilmiyor :)

2|1
    0|0
    • ayyy cok sevindim yeminle :)

• Emin ol catlaklarin benim kadar olamaz :) butun vucut catlak iste :) ayrica cok iri gogusluyum ikisininin arasinda o kadar derin yara ve iz var ki cidden hos durmuyor ama bu simdiye kadar hic sorun olmadi :) bosa uzme kendini :)

• Allahim cok sukur yarabbim 😊 cok uzuluyordum ya

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 5

• Kocan, senin bacaklarını ve kollarını ''dur bakem çatlak var mı'' diye incelemeyecek, sıkma o tatlış canını

1|0
    0|0
  • Kolumda küçük yanık izi, dizlerimde morluklar, izler var. Yapacak bir şey yok seven insan öyle küçük detayları göz önünde zaten bulundurmaz boşveerr

0|0
    0|0
  • Once saglik arkadasim bosver bu tur ayrintilari kocan seni sevdikten sonra onemi yok

0|0
    0|0
    • sevsin de gerisi bos :( bu catlaklar cok kotuu

• Alt tarafı beyaz çizgi çokta abartılacak bir şey değil

0|0
    0|0
    • ama dokundugunda tenime hissedebiliyor :(

• Ben bile kız halimle begenmem erkeği sen düşün.

0|0
    0|0
Yükleniyor...