Rockçuları hala ateist sananlar var mı?

Toplumda öyle bir algı vardır ya rockçu mu ateist 😱 satanist 😱 kedi kesen 😱
Hala öyle sanan bir kitle var mı? 😂😂

0|0
10|27

En İyi Erkek Görüşü

• kendimde rockçu olduğum için ve saçlar uzun olduğu için beni satanist, kedi kesen biri sanıyorlardı :(

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ateistleri de zaten satanist sanıyorlar kuzum :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• bunu hayko çok güzel açıklıyor.. diyor ki : yüzümü boyadım diye bana dinsiz muamelesi yapanlar, kalplerini boyayanları görmüyorlar

1|0
    0|0
  • Bu yanılgıya dusmustum ve öyle kötü şekilde utandım ki kendinden.. bir masa dolusu uzun saçlı deri kıyafetli, dövmeler kupeler , keçi sakal vs , piercing li univerditeli genç. bildiğin death metal konserinden gelmişler sanki.. Kafede oturmuşlar.. hararetli konuşuyorlar.. kulak kabarttim.. Kesin marx falan dır derken , ... Anladım ki, hadis ilmi tartışıyorlar.. Ve doğru şekilde.. az sonra ezan okundu , hadi abdest alamayacağzı diye kalkıp hızla, yakındaki camiye gittiler gozumun önünde.. Kendimden çok utandım.. Bildiğin punk tipli adamlardı bunlar yaa.. Abdestinde namazında çıktılar.. Şok geçirdim.. Önyargıya hayır

0|0
    0|0
  • Ateistler zaten

Kedi falanda kesiyodur onlar

1|0
    0|1
  • 90larda değil miydi o?

1|0
    0|0
  • Ataist değil satanist saniyolar 😏

1|0
    0|0
  • Kaan'ı ateist sananlar var hala sjsj

1|0
    0|1
  • Metalciler kedi kesiyo kanka rockçula gider sahil kenarina yakar sigarasini açar müziğini dalar uzaklara

1|0
    0|1
  • insanlara da böylesine anlamsız algılar oluşuyorlar sadece müzik türünü bile farklı bakıp bazı noktalara çeken insanlar vardır

0|0
    0|0
  • Ama şöyle birşey var geneli deist ve agnostik oluyorlar bazılarıda ateist bu camianın içinde olan biriyim ve gruplarla çalışmalarım oldu ordan biliyorum tabi genelleme yapmak hoş değil.

0|0
    0|0
  • Uzun saçlı erkekleri rakçı ve satanist sananları da unutmayalım :D Geçen sene saçlarım uzundu bıktım rakçımısın , satanistmisin , repçimisin gibi sorulardan.

0|0
    0|0
  • Vardır elbet

0|0
    0|0
  • Ben satanist sanıyordum onları, ateismiymiş. sss

0|0
    0|0
  • sizi pis rakçı komunizler

0|0
    0|0
  • Genellikle satanist sanıyorum ozellikle metalcileri

0|0
    0|0
  • Bilmiyolaar boşveeeerrr

0|0
    0|0
  • Benim kedi olduğumu duyan, rockçı mı kesiyorsun? diye soruyor.

0|0
    0|0
  • Oyle bir algi varsa aptallardir.

0|0
    0|0
  • Olabilir ateist ise ne olacak? Insanlarin dini fikirlerini bu kadar ön plana çıkarmak yanlış

0|0
    0|0
  • hayır...

0|0
    0|0
  • satanist sanan daha fazla :)

0|0
    0|0
  • yok daha neler

0|0
    0|0
  • Kaynımdada vardı, geçtii..

0|0
    0|0
  • O kilikta gezmek icin beynin iflas etmis olmasi gerektigi icin ole skintilar oluyor :D

0|0
    0|0
  • çoğunlu ateisttir

0|0
    0|0
  • ateistler mi bilmem de, bakire kalamıyorlar onu biliyoruz :)

0|0
    0|0
  • sen rockcusun galiba

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Var var, metalciyim diyorum kedi mi kediyosun diyolar.

1|0
    0|0
  • kesmiyorlar mı. e geçen gün rakçı birini görmüşler bizim mahalledeki kedileri yiyormuş

1|0
    0|0
  • ben sanmıyorum. kendım blackmetal dınlerım. ve dındarım. bu baska bırsey oldugum anlamına gelmez. cunku sozu ıcın degıl,, muzıgı ıcın dınlıyorum.

0|0
    0|0
  • Yoktur herhalde 😄

1|0
    0|0
  • Olmaz olur mu😂😂

1|0
    0|0
  • Siyah oke surenleri satanist sanan var mı die soraydin ya kiz😃🔫

0|0
    0|0
  • Evet metroda karsılasmıs bir arkadasım siyah tshirt giymis muzik dinliyomus kadının biri ateist misin sen demis dhjksd

0|0
    0|0
  • Vardır 😊

0|0
    0|0
  • Metal müzikte var

0|0
    0|0
Yükleniyor...