Apartmanda köpek, kedi gibi hayvanların beslenilmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Hayvaların doğaları gereği küçük apartman dairelerine hapsedilmesini yanlış buluyorum ;üstelik diğer apartman sakinleri için de hayvanların çıkardığı sesler rahatsız edici olabilir. Peki siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

• Apartmanda hayvan beslenmesi doğru bir davranış değildir.
    32% (20)41% (16)35% (36)Oy Ver
  • Gayet doğru bir şey, ne varmış?
    49% (31)33% (13)43% (44)Oy Ver
  • Kararsızım.
    19% (12)26% (10)22% (22)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Güncel

0|0
10|5

En İyi Erkek Görüşü

• ya kediyi beslersinde köpekte hem hayvana hemde kendine eziyet etmiş olursun ama bahçeli bir apartmanın 1. katında olursa sıkıntı olmaz

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Apartmanlarda hayvan beslenmesi özellikle köpek beslenmesi doğru değil. Çünkü ses çıkarttıkları için. Bide çalışan bir aile o köpeğe bakıyorsa yazık hayvan bütün gün evde tek başına mıy mıy mıy havlamaktan insanları rahatsız edebiliyorlar. O yüzden çoğu apartmanlarda yasaktır.

1|0
    1|0
    • Kedilerde sıkıntı yok işte. O yüzden köpeklerin evde beslenmsne ben de karşıyım hem de zaten caiz değil pis hayvanlar.

Erkekler Ne Diyor 4

• Üst komsumuzun yatak odalari benim odamin üstune düşüyor ve inan kopek olsa bunlaardan daha az rahatsiz olurdum bunlar hayvanlasmannin son evresindeler

3|0
    0|0
  • Rahatsız etmediği sürece isterse dana beslesinler

3|1
    0|0
  • Kedi olur köpek olmaz.

2|0
    0|0
  • Kararsızım.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Dünyada o kadar yanlış şey varken insanlar bu konuya şiddetle karşı çıkıyorlar. gözünün önünde adam kessen sesini cikarmiycak tipler apartmanda köpek beslense aslan kesiliyorlar. hayvanların bu dünyada insanlardan daha çok hakkı var. hapis gibi yaşama konusuna gelince evet hayvana özgürlükte vermek lazım. gezdirmek lazım ilgilenmek lazım. ama demek değil ki evde yaşayan hayvan hapsediliyor.

2|0
    0|0
  • kediler, köpekler yüzyıllar önce evcilleştirilmiş hayvanlar. doğru düzgün yürüyüşünü, egzersizini de yaptırırsan mis gibi bakılır.

1|0
    0|0
  • çoğu hayvan evde beslemeye uygun tabiki koca köpeklerin apartmanda olmasını uygun bulmuyorum onlar için ama sokakta ya da barınakta olucaklarına evde kendi yuvalarında olması daha iyi

1|0
    0|0
  • Hayvanların sıcak bir yuvaya kavuşması söz konusu ne varmış yani apartmanda beslense o yavrucaklar

2|0
    0|0
  • Ben besliyorum?

2|0
    0|0
  • Bende kedi besliyorum ne olmuş yani ne zararı olabilir ki

1|0
    0|0
  • Dışarda kalıp ölmesinden iyidir

1|0
    0|0
  • Kedi ve köpekten zarar gelmez💜

1|0
    0|0
  • Onlarda bir can. Haa bir de "havlıyorlar bizi rahatsız ediyorlar " diyenler var. Sen nasıl apartmanda oturuyorsan gayet te hayvan bakılabilir apartmanda

0|0
    0|0
Yükleniyor...