Sizce Türkiye yaşanabilecek bir ülke midir?

Bence Türkiye'de yaşanamaz. Çünkü bu ülkenin erkekleri kadınlara tecavüz etmekten ülkeyi geliştiremiyor. Bu yazdığım cümle yüzünden çok tepki alacağımı biliyorum ama genelleme yaptım. Ülkenin her şeyi sorun. Ülke cennet gibi ama değerini bilemiyoruz ki biz :(

• Hayır.
    40% (12)50% (7)43% (19)Oy Ver
  • Evet.
    23% (7)14% (2)20% (9)Oy Ver
  • Tabi ki de yaşanamaz bu da soru mu şimdi !!!
    10% (3)14% (2)11% (5)Oy Ver
  • Türkiye cennettir !
    27% (8)22% (3)26% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye hırsızlık yapılacak, küçücük çocukları 30-40 yaşlarındaki adamlara peşkeş çekilecek, bu çocuklara tecavüz edilecek, hakim karşısında elimizi kıyamdaki gibi bağladık diye indirim alabileceğimiz, kadınların eşeğin anüsüne sokabileceğimiz, istediğimiz zaman altımıza alıp hunharca tecavüz edebileceğimiz, üstüne işeyebileceğimiz, bütün bunlara dayanamayıp boşanmak isteidğinde ise 5219785275267 yerinden bıçaklayabileceğimiz, herkesin Allah lafzını ağzından eksik etmeyip her türlü şerefsizliği yapabildiği, yöneticilerin halkı soyup soğana çevirmesine rağmen olsun duble yol yaptı tabi bizi de soyacak c. başkanı o başbakan o diyebileceğimiz, diyanetin baba kızına hallenebilir hatta altına bile çekebilir diye fetva verebileceği, birilerinin tv'de hiç bir belirti olmadan çocuklar ölmesin dediği için hakkında soruşturma açıldığı, Sedat pekerin ise herkesi apaçık tehdit edip hakkında hiçbir işlem yapılmadığı (dün ya da önceki gün göstermelkik yapıldı bir tane), iktidar yalakalığı yapan herkesin güzel yerlere gelebildiği ama ahlakıyla yaşayanların (ki öyle bir sürü insan olduğuna da inanmıyorum ya neyse) ise süründüğü yani leş gibi bir ülke, insanın zerre değeri olmadığı bir ülke ama yaşanır mı okuyun buyrun siz karar verin.

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• ülkemde istemediğim o kadar şey varki o kadar pislik iğrençlik yaşam standardı. Ama ne olursa olsun burası BENİM ÜLKEM her ne olursa olsun burada bu topraklarda dedelerim şehit oldu, eğer bu ülkeyi terk edip gidersem ailemi nasıl onurlandırabilirim? Nasıl şehit ailelerin yüzüne bakabilirim? gelip türküm diye nasıl onurlanabilirim? Nasıl tarihimle gurur duyabilirim? Ne olursa olsun sevmediğim şeylere karşı dik durmak boynumun borcu içerde ve dışarda milletimin onuruna yakışır bir şekilde yaşamak.

1|0
    0|0
  • yaşanacak bir şehir değil. yaşaması çok zor olan bir ülkedeyiz.

0|0
    0|0
  • Tecavüz sadece Türkiye'de olan bir şey değil önce bunu öğren. Asıl sebep geri kafalılık cahillik vergiler adaletsizlik vs uzar gider. Bu sebeplerden dolayı burada yaşanmaz.

0|0
    0|0
    • Heryerde tecavüz var diye bizde de olması şart değil ki 😕

• Benim mantığım doğru, o kadar cahil insanı düzeltemezsin maalesef. Bu tarz olayların önüne geçilemiyor.

• herkes kendini düzeltse oldu bitti yani biz sadece millet olarak olamaz ki düşüncesine kapılmışız

• Türkiyede sadece Türkler yaşarsa cennettir. Ama etnik döküntülerle beraber yaşanırsa en çok kötü yerdir.

0|0
    0|0
  • Yaşayamıyorsan git bu ülkeden

0|0
    0|0
  • Beğenmeyen çekip gitsin burası Türkiye ve Türk kürt laz Çerkez ve sayamadım bir çok millet in tek bayrak altında yaşadımız yer

0|0
    0|0
  • Sizi Arabistan'a alalım o zaman? Olmadı Irak, İran, Suriye ya da İs. Devleti... bunlar bize en yakın örnekler.
    Bu ülkenin ve Atatürk'ün değerini ancak kaybedince anlarsınız!

0|0
    0|0
  • Tabi ki de yaşanamaz bu da soru mu şimdi !!!

0|0
    0|0
  • İmkanı olan kaçsın

0|0
    0|0
  • çin hindistan afrikadaki ve hele amerikadaki kadınlar napsın ozaman?

0|0
    0|0
  • Türkiyenin böyle olmasının sebebi kürt halkı ve arap olmaya çalışan türklerdir. Kürt halkı yaptığı hareketlerle gelişmemize hep engel olmuştur

0|0
    0|0
    • Nasıl böyle genellemeler yapabiliyorsunuz gerçekten anlamış degilim. Her kürt ya da her arap aynı niteliklere mi sahip. Senin şimdi bütün müslümanlar katildir diyen bir hristiyandan ne farkın kaldı ki. Kendini geliştirmiş çok iyi yerlere gelmiş pek çok kürt var ülkemizde. Sen bu insana nasıl gelişmemiş engel oldun diyebilirsin ki?

• @korkayrim Kardeşim doğuya sürekli geri gelmeyen yatırımlar yapıldı ekonomi doğu yüzünden bu halde, sürekli elektrikleri ödemediler su ödemediler devlet yardım yaptı. fakirlik maaşı bağladı ben bunları söylüyorumki konuşuyorum. Zaten türkiyeyi seven kürt şu an itibariyle ben kürtüm demez. şu an kürtlerin yaptığı şey özerklik kurup ayrılmak, çözüm sürecinde dahi hendek kazıp silahlanıp özgürlük bahanesiyle teşkilatlanma oluşturuldu bir çeşit iç isyan. Türkiyenin dostu türkiyeyi sevenlerdir genelleme yapmadım olanları söyledim

• Hah işte böyle soyle sonuna kadar arkandayim ama şurada yaniliyosun bence ben türküm ne olursa olsun bununla gurur da duyarim aynı şey bir kürt için de geçerlidir mutlaka adam aynı milletten olduğu insanların yaptıklarıyla ovunemez çünkü ortada ovunulecek bir şey yok o pisliklerin yaptıklarında ama bu onun ben kürdüm demesine de engel değildir bence

• kaç kere tecavüze uğradın

0|0
    0|0
  • dinci yobaz faşistleri atarsak güzel ülke

0|0
    0|0
  • Türkiye vb. bir çok ülke , avrupa tarafından kullanılıyor. Bunun insanlıkla falan alakası yok, Birlik olmayı becerememiş ülkeler, birlik ülkeler (fransa, ingiltere vb.) tarafından bir güzel kullanılıyorlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Pek değil maalesef. Yaralama, öldürme olayları hala çok sık yaşanıyor.

0|0
    0|0
  • O çok imrendiginiz beğendiğiniz avrupa ülkeleri ve amerika belgesellerde kitaplarda görüldüğü kadar masum değil Türkiyede yapılanlar onların çok çok daha küçük bir kısmı. Her ülkede bu tarz şeyler yaşanıyor insan denen yaratığın dizginlenmesi bazen maalesef mümkün olmuyor. Kendin de söylemişsin zaten bu tarz bir genelleme yapman yanlış madem böyle olayların yaşandığı bir ülkede yasanilmiyor o zaman kendine yaşanacak yeni bir yer bulmada başarılar :)

0|0
    0|0
    • Sizin gibi geri kafalı insanlar bu ülkenin gelişmesine engel oluyor. Diğer ülke şunu yapmış o zaman biz de yapabiliriz düşüncesinizdesiniz. Bu düşünce gerçekten çok saçma o saydığın ülkelerin hepsi hristiyan ama bizler müslümanız. Bu tür şeyler müslüman bir ülke olan Türkiye ye hiç yakışmıyor.

• Yaşın kaç acaba? Saçma sapan konuşmayı birakamamissin da biraz

• ay yazık kıyamam hala eski çağdaki tartışmalarda sorulan ''YAŞIN KAÇ SENİN?'' sorularına takılıp bozuk plak gibi aynı şeyi tekrar eden o saçma insanlardan mısın gerçekten ! seni takmıyorum bu saatten sonra ne yazarsan yaz dönmüycem sana

• Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
    Şüheda fışkıracak toprağı sıksan şüheda!

0|0
    0|0
Yükleniyor...