Kapalılar için spor salonu?

Merhaba herkese ben spor salonuna yazılmak istiyorum kapalıyım sadece bayanların oldugu bir salona yazılmak istiyorum özellikle pilates için ama kapalı olanların spor salonuna gittiklerini pek görmedim yani ne yaparım nasıl olur bilmiyorum izmirde yaşıyorum bildiginiz iyi bir yer varsa söylerseniz sevinirim. şimdiden teşekkürler :)

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• İzmirde öyle bir salon bulman güç. Belkide vardır bilmiyorum.
    Efendi gibi sporunu yapana kimse bulaşmaz kapalı ya da açık ol ne fark eder. Bende spor salonuna gidiyorum bayanlarda geliyor hiçbi erkeğin umrunda değiller ama herkes kendi sporuna bakıyor.

0|0
    0|0
    • Göz kayabilir sonucta insanlar ama bide basi kolu kapali bir şekilde spor yapmak istemez kimse zorlanir baya bu yüzden ayri istemesi normal

• @Yazytrgnh Bazı spor salonları var günün bellisaatini erkeklere belli saatini bayanlara hizmet veriyor spor salonlarına gidip sor bence.

• Ben zaten istabuldayim kolaylikla bulabilirim soran kişi adına söylemiştim😃

En İyi Kız Görüşü

• İstanbul'da yaşıyorum bayanlar için özel salon vardı sahibi erkekti ve sahibini bile almıyorlardı içeri izmirde de vardır mutlaka internetten de araştırabilirsin :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bursa'da var böyle salonlar ama kapalı olman erkeklerle spor yapmana engel değil. Ben çok büyük karışık salonlar gördüm bayan arkadaşlarımız vardı kapalı pekte güzel antreman yapıyorlardı. Erkekleri sapık olarak görmeyin sapıklar ama kendi içlerinde sapıklar.

0|0
    0|0
  • öyle bir spor salonu yok..

0|0
    0|0
  • Sadece kadınların gidebileceği genelde mahalle aralarındaki spor salonları mevcuttur. Araştırırsanız bulabilirsiniz bence

0|0
    0|0
  • Bornovada var bir yer

0|0
    0|0
    • Adı ne

• Adini bilmiyorum ama bornova stadinin karsisinda aşık veysele girmeden sağda pembe kagitlarla kapli bir yer sadece bayanoar yaziyordu gecen gecerken gördüm

• Anladım

Kızlar Ne Diyor 3

• Cok giden var bir sormak lazim ama

0|0
    0|0
  • İstanbul'da dolu izmiri bilemicem. Bfit yok mu orda bir araştirin.

0|0
    0|0
  • kapalılar spor salonuna gidiyor hanfendi, onlara özel yerler var araştırırsan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...