Annem ve babamın kavgalarında yapabileceğim birşey var mı?

annem ve babam sürekli kavga ediyorlar ve ben çocukluğumdan beri bu kavganin icindeyim. siddet gibi bir durum yok ama ben yuksek sestenn ciddi derecede korkmaya basladim. benim yerimde olsaniz durumu en az hasarla kapatmak icin ne yapardiniz?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• İkisini de al karşına oturt. Bu sefer sen onlara büyüklük yap lafları yüzlerine tokat gibi indr sorununuzu bugün burada insan gibi konuşarak çözün birbirinize bağırmayın bir gün gelir birbirinize keşke yanımda olsa da ona sevgimi göstersem dersiniz de

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Taraf tutma yeter. Annenin tarafinda olursan baban babanin tarafinda olursan annen daha cok sinirlenir

1|0
    0|0
    • Peki benim tarafimda kim olcak?

• Yapabilecegin bir sey aklima gelmiyor. Mesela bizde kavga oluyor. Ben tutup babami oturtabiliyom yerine. Ama kizlar icin bu durum zor. Acı ama gercek

• bilmiyorum

1|0
    0|0
  • Kafani dagitacak seni motive edecek bir arkadas edin ve hunharca onunla konus dhd

1|0
    0|0
  • Onlarla konusmanı tavsiye ederim. Rahatsizliklarini dile getirmen boyle dewam ederse ikisindende uzaklasacagini. İleride aile kurduğunda aynı şekilde seninde boyle bir sorun yaşadiginda üzülüp üzülmeyeceklerini sor derim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 😨anlamam bu buyukleri

0|0
    0|0
Yükleniyor...