Erkekler kadinlardan daha mı üstün?

Bence hada üstünu daha zekiyiz daha çok fikir üretiyoruz daha güçlüyüz mesela hiç kadın peygamber kadın filozof yok veya kadın şair yok veya dünyayı titretmiş savaş önderleri yok. Kadınlarsa hep makam mevkilere güzellikleriyle cinsel çekicilikleriyle gelmiş siz ne diyorsunuz?

• evet haklisin
    12% (2)67% (4)27% (6)Oy Ver
  • haksizsin
    88% (14)33% (2)73% (16)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Hada degil daha
Asss

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Evet haklısın

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• seni dünyaya baban getirmiş galiba zekisin eminim :D

0|0
    0|1
  • Şu konu hakkinda bilgin yok "dünyayı titretmis savaş önderleri yok" o cümleyi söylediğin gibi geri al lütfen biraz geçmiş tarih savaş kitapları oku

0|0
    0|1
    • Kim var soyle bakalım hatun

• Herkesten tepki aldın ney olduğunu sen çok iyi anladın lafı çarptırma

• Şimdi erkekler kadınlardan üstün mü? Diye sordum ve birkaç sebep söyledim sebep saydım karşı cevabın varsa söyle yoksa boş ahkamlar kesme

• kadın yazar var Halide Edip Adıvar ilk pilot Sabiha Gökçen bazı erkekler abazadır bence kadınların içinde gayet zeki kadınlar var

0|1
    0|0
    • Koca dünya tarihi diyorum bana halide edip diyor sabiha goķcen diyosun

• sende 18 yaşındasın ve ergen ergen trip atarak konuşuyorsun mka1997

Erkekler Ne Diyor 3

• İnsanları cinsiyetleri üzerinden eleştirmek aklıselim bir insanın yapabileceği bisey degildir. Sanırsınız ki her erkek mükemmel her erkek olağanüstü zeki. bir kere bu düşünce yapısı hatalı. Ülkenin sınav başarılarına bir göz atmanı tavsiye ederim. Kızların başarı seviyesi erkekleri katlamış durumdadır.

Cinsiyetçilik yapmayın!

1|0
    0|0
  • erkekler...

0|0
    0|0
  • Mozart'ın kız kardeşinin hikayesi senin gibi düşünenler için güzel bir örnek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...