En yakın kuzenimin doğum gününü yarın sanıyordum ama bugünmüş sizce nasıl toplayabilirimm?

o benim doğum günümü tam 12de kutlamıştı fakat ben onunkini unutmuşum sizce nasıl toparlayabilirim nasıl bir süpriz ile affettirebilirim. Lütfen yardım edin ağlicam

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• kıyamam sana çık karşısına unutmuşum deyip özür dile yanağınada bir buse bu ona yeter yetmezse yetinmeyi bilmiyodur ne yapsan nafile

1|0
    0|0
    • ya o çok zımaz muhtemelen mesaj atınca ama yine de korkuyorum :(

• ne var korkacak korkunca daha mı ii olacak yaz gönder özrü unutma hediyeyi de sonra alırsın

En İyi Kız Görüşü

• Sadece telefonda kutlayacaksan gece 12ye bir kala ara son kutlayan ben olmak istedim de ben öyle yapıyorum

1|0
    0|0
    • çok mantıklı asıl kutlama ilk kutlayan değil son kutlayanındır diyebilirim aslında uzun bir yazı yazdım zaten yarın sandığım için gece atacaktım ona

• Aynen ilk olmak bir işe yaramaz senden sonra bir çok insan kutlar ama son sen kutlarsan 23.59da senden sonra kutlayanda bir gün sonra kutlamış olur

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

• hemen çiçeksepeti. com bonnyfood ürünleri iyidir.. paket gelmeden kutlamiim süpriz olsn istedm diebilrsn.. ya da yakınsa alıp gidebilrsn süpriz olsn istedm bu defa dersin :D

1|0
    0|0
    • ya şimdi gönderemebilirim ama yarın sabah evine gitsem sence affettirebilirmiyim

• ya elbette ama artık bugün kutlaman lazım hiç kutlamadan gidersen yrn affın daha uzun sürer.. ennde sonnda affeder ama :) bugün muhakak ya dediğim eylemlerden birini yapcan ya da süpriz yapcktm son anda prob. oldu o yüzden de geç kutlamş durumuna düştm filan die tatlıya bağlayp yrnda süpriz yapabilrsn

• çok saol mesaj atacam birazdan inşallah affetmesi kolay olur

• Netten cicek gönder

1|0
    0|0
Yükleniyor...