Evlenmeyi çok istiyorum ama kimse çıkmıyor?

Sosyal da bir insanım, orta güzellikteyim ama yaş 27 ye gitti. Ben hala evlenemedim,çok ama çok istiyorum bir yuvam olsun seveyim sevileyim istiyorum.
Bir de bazı şeyleri de tatmak istiyorum, merak ediyorum yaş bu oldu ama benden küçükler bile evlendi merak ettiğim her şeyi benden önce tattılar...

Elbet kıskanmıyorum ama ağrıma da gitmiyor değil..

Bana bir yol gösterin düşünmekten çok yoruldum çünkü:((

Güncellemeler:
Arkadaşlar artık bu sorunun cevabına ihtiyacım kalmadı.:)) Herkese yine de teşekkür ederim.

0|0
10|61

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim önemli olan hayırlısı olsun bak çevrende insanların %90 u ne için birlikte oluyor? Sen ALLAH'a güven ondan iste illaki karşına birini çıkarır evlenirsin Bursa'da olsan sana talip bulurdum :D

1|0
    0|0
    • inancım tam şükür ama bu konuda ALLAH affetsin bir tevekkülsüzüm.. şaştım kardeş ya

• kısacası annem çok zor bir kadın. şimdide kpssye hazırlanıyorum kazanamazsam diye de korkuyorum şaştım

• Vallahi kardeşim ben üniversiteye gidemiyorum kendi imkanımlarım ile çalışamazsam da gidemeyeceğim meslek lisesi çıkışı + maddi sıkıntı ama hiç takmıyorum kafama ne yapalım.

En İyi Kız Görüşü

• Bende isitiyom ama olmiy anne olmak istiyorum herseyden once ama hayirlisi de kuzum herseyin zamani var...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 60

• doğru insanı bulmak için onu iyi tanımak tanımlayabilmek gerekir.. hayatının bir döneminde bunlar illaki olacaktır... umutsuz olma.. yeterki o kişi doğru kişi olsun hayatında.. önemli olan sağlıklı güzel bir yaşam kurabilmek , ve belki aradığın insanı hayatın bundan sonraki zamanlarında karşına çıkcaktır kim bilir..

1|0
    0|0
  • Her şeyde bir hayır vardır. Kısmet..

1|0
    0|0
  • Allah hayırlısını versin demekten başka birşey gelmiyor aklıma.

2|0
    0|0
  • Nasipse gelir Hintten Yemenden,
    Nasip değilse ne gelir elden?

1|0
    0|0
  • Nasip bu işler nasibini bekle

1|0
    0|0
  • Kendini şartlandırıyosun zalimin birine kapılıp gidicen yoksa

1|0
    0|0
  • Sosyal bir insan derken sosyal sitelerde çok gezerim gibi mi yoksa çalışırım iş yaşantım var orada arkadaşlarım var arada dışarıya çıkarım gibi mi. 27 diyorsun zaten 30 bana sorarsan asıl evlilik ve sorumluluk yaşı öncesi erken.

0|0
    0|0
  • hayırlısı olmayacaksa boşver olmasın

1|0
    0|0
  • Neyi çok istersen olmaz
    olsa bile naz yapar

#Türkerkeğii

0|0
    0|0
  • allah gönlüne göre versin

1|0
    0|0
  • acele etme biri çıkacaktır karşına evlilik zordur mutlu olabileceğin biri lazım

1|0
    0|0
  • Bizde calismaktan bulamiyoruz avare avare gezen baba parasi yiyen kapip goturuyo guzel kizlari

1|1
    0|0
  • esra erola gitsene :D

0|0
    0|0
  • Cıkar teyze üzülme

0|0
    0|0
  • Çıtayı fazla yüksek tutuyor olmayasın?

0|0
    0|0
  • Kısmet

0|0
    0|0
  • İnsanlara fırsat vermelisin bence yaratmaya çalıştıkları fırsatları hoşgörü ile karşıla belki sorun budur

0|0
    0|0
  • eğer gerçekten ister ve çabalarsan, ellerin boş kalmaz sen de bır yuva kurabılırsın, bıraz cesarete ıhtıyacın var. etrafındakıler sanırım yardımcı olmuyorlar

0|0
    0|0
  • benim gibi evde kalmışın :( ama aldırma bekarlık sultanlık :)

0|0
    0|0
  • düsünme kısmet bu işler hiç ummadıgın anda gelır kapını calar tadını merak ettigin seyede dokunabilirsin emebilir yalayabilirsın sürtüne bilirsin. ama içinde hissedemezsin..

0|0
    0|0
  • ALLAH gönlüne göre versin, ama bilesinki nıkah kaderle alakalıdır, herseyin bir zamanı var, zamanı demekkı gelmemiş. biraz daha sabır dilerim, yasınız bence cokda problem degil, sıkma canını ve kendıne hakim olmalısın..

0|0
    0|0
  • akışına bırak nasip böyle şeyler

0|0
    0|0
  • Kedi al teyze

0|0
    0|0
  • Çevrende seni birileryle tanıştırıcak kimse yok mu

0|0
    0|0
  • bu kara kışda evde kalman ıyıdır :))))

0|0
    0|0
  • evdemi kaldın:D

0|0
    0|0
  • Kelin ilacı olsa kendine sürer

1|0
    0|0
  • tanısmak ıstermsın?

0|0
    0|0
  • arkadaş olma sitelerine üye ol, kriterlerini belirle ve bekle, olr bir gün

0|0
    0|0
  • Istiyimce olmaz bana yaz aradınız aşk mutluluk bende desem gurur yaparsın yazmazsin Yaz dene gör ne diyim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    30

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...