Tuvalete çok sıkıştığınız bir anınız var mı :D :D :D?

Tuvalete çok sıkıştığınız bir anınız var mı :D :D :D En İyi Olaya EİG :D

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Petrol deyim klozet li tarafta birisi var bende onun çıkmasını bekliyorum içeride birşey patlar gibi oldu kapıyı açtı ama dedim dayı Allah senin belanı versin bu nedir ya african mango mu içtin naptın :D

1|0
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=requYyn8tW0 biz tuvalete gitmiyoruz :D

1|0
    0|0
  • Ankarada caddenin kenarına işemişliğim var😄😄

1|0
    0|0
  • çok sıkışıp aniden patladım bomba etkisi olmuştu:)

1|0
    0|0
  • bir kez tuvalette düğmeyi açamadığım için altıma yapmışlığım var 😀

1|0
    0|0
  • Abartısız tarihi bir noktaya parmak basıyorum. Bir insanın en mutlu olduğu yer tuvalettir. İtirazı olan çok sıkıştığında çişini 3 saat tutsun sonra tuvalete gitsin bakalım ondan daha mutlusu var mı :D

0|0
    0|0
  • var :D

0|0
    0|0
  • Oldu ilk okul çağlarında ishaldim altıma bile zıçtım yani :D

0|0
    0|0
  • şu an bilgisayarın başından kalmamak için sıkıyorum sıkıyorum

0|0
    0|0
  • Askerler kaleye Hücum ediyor ben ara gazlarla ertelemeye çalışsam da kale fethedilmek üzereyken kendimi bırakıveriyorum Doğanın sessizliğine daha sonra ayağa kalktığımda benle birlikte patates çuvalı gibi bir şeyinde kalktığını farkediyorum kontrol Amaçlı elimi bir daldırıyorum sonra bir daha çıkaramıyorum artık elim bataklıkların en derininde kaybolmuştu bile

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• yok :d

1|0
    0|0
  • Sevgilimin yanındayken çişim vardı :D he gitti kolayla su aldı içtik onun da çişi geldi ben bıraksam akacak zaten :D petrole gittik sonra birlikte erkek olsaydın çalıların arasına yapardık diyor bide :D

1|0
    0|0
  • şu an mesela ama üşengeçlikten gitmiyorum

1|0
    0|0
  • Ne bekliyosun çok merak ettim

0|0
    0|0
  • Tuvalete insan zaten sıkıştıgi için gidior..

0|0
    0|0
  • Kardeşimle çok kavga ederiz tuvalete girecekken o yarım saat çıkmayınca tabi ben kapılara vurur küfür ederim mecburen eheheheehehehhehehe

0|0
    0|0
  • evet yaa yolda oldu bir kere otobüste 3 saat tuttum :s

1|0
    0|0
  • Otobüste gelmişti karşımda yakışıklı bir erkek ben kıvranıyorum o bana bakıyor ediyordum yani

1|0
    0|0
Yükleniyor...