Yakınlarınızdan birinin eşini aldattığına şahit oldunuz, aldatılan eşe aldatıldığını söyler misiniz?

Yakınlarınızdan birinin eşini aldattığına şahit oldunuz. Fakat dışardan baktığınızda mutlu mesut yaşayan bir aileydiler. Şahit olduğunuz bu can sıkıcı durumu, aldatıldığını aldatılan eşe söyler misiniz?

Soruyu cevaplarken lütfen empati kurun. Kimse böyle bir şeye şahit olmak istemez, hiç kimse de aldatılmayı hak etmez. İçten cevaplarınızı bekliyorum.

0|0
16|20

En İyi Erkek Görüşü

• Yapan kurtulurda diyen kurtulamazmış diye bir laf var..

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Direk gidip yüzüne söylersem arada kötü ben olabilirim öyle bir durumda. Bir şekilde kendi görmesini sağlarım aldatılan kişinin. Ya da aldatan kişiye herşeyi bildiğimi ima ederim bir şekilde. Gelip mutlaka benimle konuşur diye düşünüyorum. O zaman da ne yapacağıma karar veririm.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Söylerim bir saniye bile düşünmem birini aldatanlar pislik insanlardır ve yakınımın aptal durumuna düşürülmesine izin vermem.

2|0
    0|1
  • Tabii ki söylerim. Evli kalmamalı öyle biriyle. Bilmek onun hakkıdır.

1|0
    0|0
  • beni ilgilendirmeyen konulara karışmak istemem açıkcası, gidipte söylersem yuva yıkmaya zemin hazırlamış olurum, kendi aralarında çözsünler, ben yuva yıkan taraf olmak istemem açıkcası.

1|0
    0|0
  • Sakın Karışma! İllaki Karışacaksan Bir Kulübe Gibi Bir Yerden Ara Kendini Saklayacak Şekilde..

#Bkz. İyi Olur ALLAH (C. C.)'tan! Kötü Olur Senden..

0|0
    0|0
  • Gördüm ve söyledim daha doğrusu söylettim

1|0
    0|0
  • söylemek isterim bilsin ona göre davransın

1|0
    0|0
  • Ben milletin hayatına karışmam banane, namus bekçisi miyim oba beyi miyim oyman başı mıyım neyim ben, mahalle karısı gibi dedikoduyla işim olmaz. Zaten muzdaribim şu günlerde bundan.

1|0
    0|0
  • söyle söyle

0|0
    0|0
    • Genel bir soru, lahit olmuşluğum yok. Nabız ölçüyorum diyelim. 😊

• Söylemem. Eşi zaten farkeder durumu he değilse.

0|0
    0|0
  • Soylemem.

Sadece aldatan kisi ile konusurum

0|0
    0|0
    • Konuştun ve sonuç değişmedi diyelim?

• Yaklaşımın güzel, teşekkür ederim uzun uzun yazdığın için.

• rica ederim

• Yakın olduğuna göre söylersen sonucun ne olacağı konusunda en azından bizden daha iyi bir fikre sahipsindir. Karar senindir. Biz bir şey diyemeyiz.

0|0
    0|0
    • Nabız ölçmek için yöneltilmiş bir soru. Etrafımda öyle biri yok yani çok şükür. 😇

• Erkeklerin zaten bildiği birileri vardır..

Söylemeyiz

0|0
    0|0
  • Karismam. Bana dusmez.

0|0
    0|0
  • Yaşadım vee gizli kaldi bende. Gizlide kalacak

0|0
    0|0
  • hayır söylemem.

0|0
    0|0
  • beninle aldatmak istedigi ic8n bisey diyemedim :(

0|0
    0|0
  • söylemezdim

0|0
    0|0
  • karı koca arasına girilmez

0|0
    0|0
  • Ben olsam söylemem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• direk uzaklaşırım asla görüşmem birdaha yani söylersem yuvasını ben yıkmış olcam diye ömür boyu vicdan yaparım Allah kimseye yaşatmasın böyle bir durum

1|0
    0|0
  • Sahit oldum ama soyliyemiyorum

1|0
    0|0
  • Elimde bir kanitim olmadan soyleyemem herhalde , cunku inanmayabilir ve iftira atiyorsun deme olasiliklari var.

1|0
    0|0
  • Açıkçası eğer aldattığından gerçekten eminsem o kişinin görmesini sağlardım.

1|0
    0|0
  • Çok zor ya. Belki kendisinin görmesi için zemin hazırlardım :D

1|0
    0|1
  • Aldatan tarafla konusup durumu esine anlatmasini saglardim yapamazsa ben yapardim bilmeye hakki var

1|0
    0|0
  • Ben şahit oldum. Ve kadına söyledim. Bana bağırdı yalan söylediğimi düşündü inanmadı yani. İyilik de yaramaz

0|0
    0|0
    • Evet, bazıları için öyle. Elinde herhangi bir kanıtın olsaymış inanırmış diye düşünüyorum ama. :):

• Çokta umrumda sanki :D öyle yaşamaya devam etsinler :D

• Tabiki de söylerim , soylemezsem içime oturur😑

1|0
    0|0
  • Ben ne yazık ki böyle bir duruma şahit oldum ; söyleyemedim hatta söylemeyi aklımın ucundan bile geçirmedim, bilen bir başkası gidip söyledi.

1|0
    0|0
  • Söylemek isterim ama becerebilir miyim bilmiyorum :(

1|0
    0|0
  • Sahit oldum defalarca ama söylemem baba ne.

0|0
    1|0
  • Tereddütsüz söylerim.

1|0
    0|0
  • söylerim

0|0
    0|0
  • Karısına yansıtmadan sadece zevki için yapıyorsa karışmam doğrusu. Ama o adamı alır karşıma konuşurum ayriyetten o kadına da ulaşırım zevk diyerek başladıkları ilişki adamı ailesinden alıkoyabilir. Önce adamla konuşurum açıkçası.

0|0
    0|0
  • Dışardan nasıl göründükleri umurumda değil
    İspatlayarak söylerim kesinlikle

0|0
    0|0
Yükleniyor...