Lutfen kirici olmayin cozum onerin?

Erkek arkasimla iliskiye girdik cok pismanim simdi bazen kolumu sıkıyor kufur ediyor ayrilmak isteyince de herkese soylerim diyor napmaliyim kacmayi bile dusunuyorum

0|0
7|26

En İyi Erkek Görüşü

• Valla döve döve öldüresim geliyo böyle çocukları

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ayrıl hemen. kimseye de soyleyemez merak etme. kendı bası da yanar. bırdahada guvenme mıllete.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Bir fok yedin , ondan ayrıl zorla onunla takılmak zorunda değilsin herkese bırak söylesin o söyledikleri kişiler tertemiz insanlar sanki? Bence ailene anlat onlardan destek iste ki ailen için çok zor bir sınav empati yaptım da hiç iyi sonuçlar çıkmadı.

0|0
    0|0
    • Hangi aile destek verir boyle bir seye

• Bak sen hatanı kabul edip ailen ile paylaşmaz ve aile bunu duyarsa öldürür sen şeytana uyuyorsun şu an ve doğru kararları verecek yaşta değilsin. Bu abinden sana tavsiye ailene söyle yoksa hayatının sonuna kadar acı çekersin.

• helal olsun usta ağzına sağlık :)

• savcıya git, şikayetinin gizli kalmasını istediğini söyle tehdit özel hayat kısıtlama alı koyma vb içeri bile atarlar

0|0
    0|0
  • Güvenmeyeceksiniz, bu kadar basit. İlerideki eşinize saklayamıyor musunuz kendinizi? Çok mu önemli seks yapmak? Ben de gencim ama bu neslin gençlerini anlamıyorum.

0|0
    0|0
  • ayrılmak ısteyınce herkese soylerım dıyosa dha bı sure daha senı kullanmak ıstıyor sen aptallgın en buyugunu yapmıssın ıyı olmus aslında hak etmıssın ama bı de ben bı tekme vurayım demekdense korkma sakın ne kadr cesaretlı olursan o kadar ıyı olur korkarsan senın zayıflgnı kullanır senıde kullanır gıt kıme ıstersen soyle de soylıyecegını sanmam soylersede aılene zorla sahıp oldgunu soyle kendı cukuruna kendı dussun ceza bıle alır emın ol

1|0
    0|0
  • bana göre erkek arkadasın çok onursuz ve şahsiyetsiz biri sanırım şizofren ya da paronayak herkese soylesın ne olcak herkes gordumu yoo üstüme iftira edıyo bena sarkıntılık edıyor der şikayet edersın olur bıter insanların onuruyla oynamak şantaj yapmak o kadar kolay degıl sen kaçma erkek arkadasın kaçsın

0|0
    0|0
    • Evet sizofren ve paranoyak evine gittigimde annesi oluyo o da ben bilmiyorum derse ne olacak

• iyi olmuş

0|0
    0|0
  • neden pişmansın

0|0
    0|0
  • tehdite etmesine izin verme ailene söyle ne olursa olsun hatta şikayetçi de olabilirsn

0|0
    0|0
  • ah bu kadar aptalsınız kı bıle bıle bunun basınıza gelecegını bılmıyormuduunuz ama sevısmek artık sıze normal dımı vur gec bu kadar aptal olamazsınız

0|0
    0|0
  • şikayetçi olucam de o korksun

0|0
    0|0
  • İlişkiye girdiğin adamı sevmiyor musun, niye ayrılıyorsun ki, ilişkiye girdin diye mi

0|0
    0|0
    • Cok degisti bana cok kotu davraniyor

• Keske olmasaydi cok pismanim şu an ondan kurtulmak istiyorum ama yuzsuz iste

• Ayrılmak istiyor musun

• ğitsin söylesin sevdin yaptın ben anlamıyorum yav vallah anlamıyorum böyllerini nasıl seviyorsunuz size bagırıp öpmeyene çalışan insanalrı seviyorsunuz sevse sana bunu yapar mı

0|0
    0|0
  • Böyle birinden kesinlikle anlayın. İstediğine söylesin kim inanacak. ya da önce cevrenize benimle ilişkiye girmek istiyor kabul etmedim. O zaman herkese ilişkiye girdik diye söyleyecek şeklinde bahsedin

0|0
    0|0
  • Onun ben var ya numarasını ver hallederim

0|0
    0|0
  • İsteyerek olmadimi neden pismansinki

0|0
    0|0
    • Cok degisti

• Ailem ogrenirse beni asla affetmez babam asker beni oldurebilir bile

• Yapacak bisey yok ya erkek arkadasini bu haliyle kabul edicen ya da polise gidicen.

• ayrıl gitsin söylemezsen adam değilsin de gerçi zaten adam değilsin olsan bu halde olmazdık diyip suratına tükür

0|0
    0|0
    • Oyle kolay olmuyor :(

• ya da adresini ver çocuğu döve döve krem peynir kıvamına getirip asfalta sürelim

• Cok kotu yorumlar bekliyordum tesekkur ederim desteginiz ici n

• Havlayan kopek isirmaz arkana bile bakmadan terket

0|0
    0|0
  • Bir şey yapamazsın anca dövdürebilirsin

0|0
    0|0
  • Bravo sana düşüncesiz

0|0
    0|0
  • iş boka sardıysa ayrıl. dövdür onu falan sen de tehdit et edebinle ayrıl falan de

0|0
    0|0
  • Polise git sonu kötü o işin

0|0
    0|0
  • senin işin zor çeşitli çözümler önericem ama hangisi ailenin haberi yok galiba

0|0
    0|0
  • Sekse devam

0|0
    0|0
  • Kaldırımlar seni bekliyor bacim

0|0
    0|0
  • Polise git şikayet et şikayetinin gizli kalmasını söyle bana sandaj yapıyor de olay çözülür merak etme sende rahat olursun

0|0
    0|0
    • Aynen eminim yüz verirsen olaylar dahada ciddiye biner seninle tekrar ilişkiye girmek ister

Kızlar Ne Diyor 6

• seni böyle kandırmasına izin verme ayrılmak istiyorsan netsen ayrıl hiçbişey yapamaz tehdit ediyor aklınca yaptığın şeyden de pişman olma ne olursa olsun

0|1
    0|0
    • Bir keresinde kavga ettik diye anneme mesaj atti sinirlenince yapiyor zorunluyum resmen

• canım kanıtı yoksa istediği kadar soylesin annen sanamı inancak onamı

• Bir büyüğünden yardım iste konussun o adamla sevgilinide şöyle tehdit edebilirsin eğer soylersen babam yanına bırakmaz gibi şeyler söyle

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Bir şey yapamaz. Keşke yapmasaydın ama olmuş bir hata. Kanama oldu mu peki?

0|0
    0|0
  • Madem bir şeyler yapmışsın evlen yani çocukla

0|0
    0|0
  • Kendinden soğutmayı dene ayrılsın senden. bir daha böyle şeylere kalkışma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...