Feminist misiniz? Feminizm hakkında düşünceleriniz neler?

• Evet
    62% (10)31% (8)43% (18)Oy Ver
  • Hayır
    38% (6)69% (18)57% (24)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bence her kadın feminist olmalı

4|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Kadın erkek eşit bana göre, feminist sayılırım

4|0
    0|0
  • Evet feministim. Kendine saygısı olan her kadın ve kadın düşmanı olmayan her erkek feministtir. Kadınların herhangi bir konuda erkeklerden daha yetersiz olmadığını biliyorum.

4|1
    0|0
  • Femisnistlerin erkekleri sevmediği kadar sevmem feministler. Kadın erkek eşit olmalı ama bunu sağlamanın yolu feminizmdeğil. Çünkü benim gördüğüm tüm feministler fanatik ve erkek düşmanı.

0|0
    3|1
    • Öyle bir şey yok. Feminist demek kafın erkek eşitliğini savunan insanlara deniyor yani sende bunu savunabilirsin erkek düşmanlığı feministlikten gelen bişey değil.

• @princess23 Neyin ne olduğunu biliyorum. Günümüzdeki feministlerin bunu gösterme ve eleme dökme seçimlerinin yanlış olduğunu ve erkek düşmanlığı sergilediklerini söylüyorum ki gerçekten de öyle.

• evet feministim

4|0
    0|0
  • Kadın kadındır çiçek babandır nasıl bir anlayış anlamıyorum. Feminizm kadınları kapitalizme köle edecek bir düşünce uzunca açıklamak istemiyorum ama üzerine çok kafa yordum çok fazla protesto gördüm çok fazla feminist gördüm. Kadınların haklarının herhangi bir insandan az olduğunu asla ve asla düşünmüyorum bazı farklı hakları bile olmalı her zaman, fizyolojik konulardan... ülkemizde feminizmi sahiplenmeye çalışan üniversitelerde kadın kollektiflerinin falan yaptığı icraatlar ise terör örgütlerine yandaşlıktan başka bişey değil. Bu Antalya'da ki falan iyice zıvanadan çıkmış.

0|0
    2|2
  • evet feministim :P

2|0
    0|0
  • Değilim saçmalık.

0|0
    1|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Avrupada Feminizm = Kadın = Erkek
    Türkiyede Feminizim= Kadın > Erkek
    Lütfen türkiyede feminist olmayın kızlar.
    Ayrıyeten dominant ve baskın oluyo türk kızlarının feministi. Aşırı erkeksi ve sinir bozucular nefret ediyorum. :)

0|0
    0|0
  • Böyle şeylere uğraşmıyorum, hayatta daha önemli şeyler var, insanım müslümanım.

0|0
    0|0
  • değilim.

0|0
    1|0
  • feminist değilim ama kadınlara bayılırım

0|0
    1|0
  • saçmalık

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Evet feministim ! Artık kadınların , erkeklerin geleceği geçmişi ya da şu an da sahip olduğu varlık olarak anılmasından sıkıldım. Gerçekten kadınlara bir eşya gözüyle bakılıyor ve buna da aşağıda olan pek çok yorum kanıt

1|0
    0|0
  • Değilim

0|0
    2|2
  • hem femiinist hem de leziyenim çünkü bu benim

1|0
    0|0
  • Feministim kadın erkek eşit olmalı her konuda evin reisi erkektir o karar verir düşüncesinden sıyrınılmalı ayrıca ev işi çoçuk bakmak kadın işidir erkek çocuk merakı vs. erkeklere bir düşmanlığım yok sadece geri kalmış zihniyetlere

2|0
    0|0
Yükleniyor...