Şehit haberleri ve daha bir sürü mahrumiyetlere karşı nasıl destek veriyorsunuz?

Bazen merak ediyorum. Bunların bitmesi için nasıl bir teknoloji lazım. Lazımsa bunlar neler olabilir? Bu arada dün benim memleketime bir şehit geldi. Merzifon ve Çorumda da aynı acı vardı. Ve daha bir sürü yerde.Ölümün bile hayırlısını diliyorum sadece. Vatanımız sağolsun. Allah fedâkâr annelerden ve babalardan razı olsun. Allah sağlıklı ömürler versin ;) Erkek evlat olmak ta, büyütmekte zordur. Kuzenimden biliyorum Şırnak'ta kurşun başından sıyırmıştı. Askerden geldiğinde bir sene boyunca sıçrayarak uyandı. Psikolojisi değişti. Benim sevdiğim erkek de çok iyi biliyorum. (Hakkari-Yüksekovada askerlik yapmış). Bunları duyunca diyorum ki hasret hiç olmasa ve anlamadan, dinlemeden; anlamsız ayrılıklar ayırmasın sevenleri...

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Teröristler kendi imkanlarıyla mücadele etse çoktan biter de destek çok. ALLAH'ım herkesin evladını korusun. ölende ana kuzusu öldüren de. kuzgunlar kenardan izliyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Terörün bir devler gbi düzenli ordusu yok. Malesef saldirilarin nereden gelecegi, ne zaman gelecegi kimden gelecegi belki degil. Bu insanlar Nihilizm hiçciligi benimsemim beyni. yıkanmiş bir hic ugruna yasayan insanlar. O kadar sehit vermemize ragmen dunyanin terorle mucadelese en etkili devletleeinsem biriyiz. Diger ulkelerde Irlanda Ispanya da ayrilikci örgutler vardi. Oradaki catismalarda 8 devlet askeri ne karsiilik 1 teroris olurken. Turkiyede ise Tsk dan 1 asker Pkk dan 8 teroristtir. Bu manada cok basariliyiz. Sehidkik mertebesi en yüce mertebelerden Allah islah eylesin Pkk ya destek verenleri. Selahaddin Hrand Dinki anarken, sirri aureyya inder Kurletve Turkler kardeşim derken, sirri sakik bizim Babamiz ermeni annemiz Kürt derken derstek verenler.. koca birer cahil..

1|0
    0|0
  • Ölen her canlıya, ezilen her bitkiye üzüldüğüm gibi onlara da üzülüyorum ama karar mekanizması da ben olmadığım için elimiz kolumuz bağlı, anne babalarına geride bıraktıklarına Allah sabır versin diyebiliyoruz ancak , benim de ruh sağlığımla oynayacaklar 6 gün sonra askerim, hadi bana da iyi psikolojiler dileyin.

1|0
    0|0
  • Üzülüyorum

1|0
    0|0
  • Biz bu yola canımızı koyarak çıktık olum bizden birsey anlamaz , vatan bizim için en kutsal şeydir bayrak , üzerinde kan varsa ancak Bayraktir, 1 avuç kahpe sürüsünden korkmayiz biz biz tanrı dağlarının kurtlariyiz, 3 5 tane vatan haininden korkmadiniz korkmayaçağız, Allah bütün şehitlerimizin mekanını cennet eylesin , biliyorum ki Atalarım öbür dünyada onları en iyi şekilde ağırlayacaklar , biliyorum ki Şehitlerimız kanları yerde kalmayacak kahpelik yapan cezasını bulacaktır , ölümden korkan kahpe olsun onlar gibi Allah Türkü korusun
    Kandil dağının itleri Tanrı dağının Kurtlarina Yenilmeye mahkumdur
    CcC

0|0
    0|0
  • Geçin bu işleri boşa rüzgar yapmayın bu adamları seçen yüzde ellinin ellerindedir bu yiğitlerin kanları 550'side ceylan derisi koltuklarda oturuyor bedava yaşıyorlar 550 sininde allah varsa eğer belasını versin!

1|0
    0|0
  • Bu teror bitmez keske bitse ama besleyeni cok adamlarin

1|0
    0|0
  • Daha biz birbirimiz ile anlaşamıyorken nasıl çözeceğiz bu sorunları anlamıyorum.

0|0
    0|0
  • Kimyasal bomba bunlarin isini gorurde iste o da yasak yapman icin cok guclu olman lazim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Burada her gun kac tane veriyoruz hic bir fikrim yok..
    Allah su atesi sondursun artik lutfen :/

1|0
    0|0
  • Bu ölümlerin bitmesi için Emperyalizm'in sona ermesi gerekiyor ki o da şu an için mümkün değil.

1|0
    0|0
  • Biraz beyin lazım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...