Hayat neden adil değil :( ?

Okuldan bir tanıdığım var maddi durumları epey bir kötü , doğumsal anomali ile dünyaya gelmiş. Ama engelli değil çok da zeki. Sadece dış görünüşü normalden farklı. O kadar iyi bir insan ki kalp bile kıramıyor... Buna karşılık her hafta ayrı bir hastalığı çıkıyor, bir torba ilacı var. Ağrıları sızıları var..
Ben ve annesinden başka kimsenin adam yerine koyup konuştuğunu görmedim, hakarette ediyolar.. kalbim o kadar acıyo ki, böyle adaletsiz bir dünyada yaşamak çok zor...

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• insanligimizi ne zaman bu kadar kaybettik bende bilmiyorum

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çok zor gerçekten bunları düşünürken bile bir kötü oluyorum böyle imsanlara kötü davrananlarda aynı durumu yaşarlar umarım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• aynen adil değil

1|0
    0|0
  • onunla konuşmayı isterdim

1|0
    0|0
  • en ama en nefret ettiğim durumlardan biri kim oluyoda onlar hakeret ediyolar ya sonra deniz niye sinirlendi niye adam dövdü döverim tabi

0|1
    0|0
  • İnsanlar artık fazla narsist ve bencil

0|1
    0|0
  • Kime göre neye göre adil değil. ? Herkes yaptığını biçer bu hayatta gayette adil hayat.

0|0
    0|0
  • Sinanmak için geliyoruz

0|0
    0|0
  • çok kötü oldum Rabbim acılarını dindirir inşAllah

0|0
    0|0
  • Sen onu asıl dünyada gör bak nasıl adalet tecelli ediyo

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bunu yapan genelde ergenler olgun insanlaerın hiçbirinde bu tarz seyler yaptıklarını görmedim sen ona arkadaslık yap ve onıun için dua et ve hiçbir sıkıntısı yokmus gibi davran

0|1
    0|0
Yükleniyor...