İnsan sayılmak için illa bir kodamanın tanıdığı ya da baldızı filan mı olmak gerekir?

Evet KS'canlar;

şu an sitem ve isyan ile dolu içim.
31.12 tarihinden beri işsiz güçsüz gezen biriyim.. Yapmadığım, başvurmadığım, çalmadığım kapı kalmadı..

İnsan sayılmak için illa kodaman milletvekili ya da bakan birinin yakını olmak ya da ona yapışmak mı gerekir?

ya da kadın olduğun için bedeninş ortaya sermek!

Hangi kitapta yazıyor lan bunlar!!

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Ülkedeki en büyük sorunlardan biri de bu.
    bir kere iktidar sayesinde iş verenlerin, işçilerden daha fazla hakkı var. İşe girerken vasıflardan daha çok, kimlerdensin necisin ölçülerşn nasıl verirmisin diye kriterlere bakar olmuşlar. Arkadaşım şefi tarafından tacize uğradı. Müdüre şikayet etti ve işten kovuldu. Gayet vasıflı bir arkadaşım, iş başvurusunda almanca soru beklerken cumaya gidermisin sorusu ile karşılaştı... Bir başka arkadaşım ise daha kötü olaylar yaşadı. Anlatmak istemiyorum. Bir arkadaşım, 2 dil bilen yüksek mühendis ve iş tecrübeside var ama bankada işe girdi 2 sene de aldığı maaş kendi işinden daha fazla.
    Türkiye de insanlar hakettiklerini bulamıyor. Düzen bunu getiriyor çünkü.

0|0
    0|0
    • Sanırım öyle..

• Şu 1 aydır kendimde değilim inanın ki!

• Anlıyorum bende işten çıktım. İşyeri artık saçmalamaya başladı, iyi para kazandırıyorsun ama maaş ödemeye gelince 5inde yatması gereken maaş 25inde yatıyor, ya da 3 taksitte yatırıyorlardı. 2 ay daha dayandım çıktım.

• karakterli ve dik duruşlu ol yeter elbet bir yerden kapı açılır açılmıyorsa bir hikmeti vardır
    kör hırs adamı bitirir benden sana tavsıye hırsını duzgun kullan !

0|0
    0|0
    • Hırslı değilim!
      Sadece haksızlığa gelemiyorum!
      Hakkımı yediler...

Rabbim onların yanına bırakmasın!!!

• vardır hayırlısı belki daha güzeli olacak biraz tevekkul yahu !

• Arkadaşım!

Tevekkülün ne olduğunu gayet iyi bilen biriyim!
      Rabbe isyan etmiyorum! Tövbe sümme haşa !!

• Çok güzel bir konuya değinmişsin Sakaryalı malesef öyle bir çok yer. Önce etinden sütünden faydalanmak isterler sonra tanıdık birileri olmazsa olmazlar bunlar.
    Senin meslek var mı ben ankaradayım yardımcı olabilirsem sevinirim.

0|0
    0|0
  • Bu devirde maalesef oyle :/

0|0
    0|0
  • Bende kaç aydır bulamıyorum bende doluyum dur dokunma yarama :/

0|0
    0|0
  • Ankarada dayımız yok ki havamız olsun

0|0
    0|0
    • Havasını yiyim lenii!

Ben aç kaldıktan, işsiz olduktan sonra havam ne olsa ne olur!

• @Sakaryalim Durum nedir suan?

0|0
    0|0
  • Umarım bir an önce iş bulursun. Ümidini kaybetme... Çok fazla zaman geçmiş değil...

0|0
    0|0
  • Savaşı en çok da bu yüzden istiyorumya... 2 üni bitir boş gez. Böyle düzenin taaa...

0|0
    0|0
  • Bu işler ezelinden beri böyle malesef :( Torpil yok sa hayat biraz zor ama imkansızda değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• çok haklısın. ömrüm boyunca sırf tanıdıklarla rahat yaşayabilirdim ama bu saçma sistemin parçası olmak istemediğim için kendi çabalarımla bir yerlere gelmek için uğraşıyorum, vicdanım çok rahat.

0|0
    0|0
    • Vicdanım rahat benimde..
      Ama vicdan rahatlığı karın doyurmuyor maalesef!

• Canim bu isler genelde boyle yürüyor torpil bulman lazim

0|0
    0|0
    • bizim torpilimiz mi vardı ! geçeceksiniz orayı siz çalışıp tevekkul etmek lazım kor hırsa kapılmamak lazım !

Yükleniyor...