Neden kızlar benden nefret ediyor?

Merhaba arkadaşlar. Benim bir sıkıntım var. Kızlar benden nefret ediyor. Çoğu arkadaşım ''Ben senle tanışmadan önce senen nefret ediyordum çok iyi kızmışsın aslında.'' diyor. Arkadaşlarla çimde oturuyorduk ve finaller hakkında konuşuyorduk. 3-4 kişilik bir kız grubu yanımızdan geçerken bana dik dik baktı ve ardından ''gerizekalı ya, he, pislik'' gibi şeyler duydum ve o gece çok ağladım. Tanıdığımız birinin mağazasına (3 yıldır tanıyoruz) gidiyoruz arkadaşlarla oradaki çırak bana çok soğuk davranmıyor ama biliyorum, nefret ediyor benden. Kuzenim (kuzenimle en sıkı dostuz) gitmiş benim hakkımda konuşmuşlar kız böyle yüzünü falan ekşitmiş ben gittiğimde de hissediyorum bunu.
Sesim incedir, çocuksu biraz. Acaba ona mı gıcık oluyorlar. Davranışlarım, sözlerim diyeceğim ama muhabbetim olmayan kızlar bile nefret ediyor benden ergenlik çağımdan beri böyleyim erkeklerle daha iyi anlaşıyorum. Herkese kendimi sevdiremem biliyorum, ama hoşlandığım çocuğun arkadaşları bile nefret ediyorlar ki muhabbetimiz bile yok hatta bana bakıp gülüşen, laflaşan kızlar onlardı. Ne yapmalıyım? Özellikle kızlar, nasıl biriyle daha samimi olursunuz? Yardımlarınız için teşekkürler.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Güzelsin dır falan. bunlar kıskançlık çekememezlik belirtisi

0|0
    0|0
    • Kendimi övmeyi sevmiyorum ama arkadaşlarım evet öylesin diyor. Ama çok fazla bir özelliğim yok VS mankeni falan değilim.

• olabilirç

En İyi Kız Görüşü

• Çok uzun yazmışsın hiç okumadım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• onlarda sorun. ne olursa olsun sen insansın onlar tevriyesiz.

0|0
    0|0
    • evet ama kızların ben yanlarından geçince gülüşmeleri artık canıma tak etti

• üzülme.. hayat guzel..

• teşekkürler bir nebze rahatladım

• Oğlak burcumusun?

0|0
    0|0
  • çok uzun yazmışşın. ben de hoşlanmadım senden şimdi.

0|0
    0|0
  • ya seni kıskanıyorlar olabilir

0|0
    0|0
    • Kendimi övmeyi sevmiyorum ama arkadaşlarım evet öylesin diyor. Ama çok fazla bir özelliğim yok VS mankeni falan değilim.

• bazı insnaların karakteri tipine veya hareketlerine göre belli oluyor

• hm.. peki teşekkürler

• Hangi sehirdesin?

0|0
    0|0
    • Ankara . neden sordunuz?

• Bu arada o arkadaşım beni sattiginda da iki elin parmaklarını bırak bir elin parmaklarina ulasamayacak sayida arkadasi vardi :)

• o. O

Kızlar Ne Diyor 1

• Bak canım ilk bilmen gereken kural kimseye kendini sevdirmeye calısma

0|0
    0|0
    • Sonda da yazdım ama maalesef ergenlikten beri. Kız gruplarının arkamdan bakıp gülüşmesi beni nasıl utandırıyor bir bilseniz...

Yükleniyor...