Millet yardım edin?

samimi olduğum bir kız arkadaşım var sevgili değiliz arkadaşız :)
Bunu ben memlekete yolladım giderken de illa arkadan bak :D diye mesaj yazdı samimiyetimiz iyi :)
Geçen akşam ara bişey diyecem dedi aradım rahat bir 20 dakka anneside yanında konuştuk sonra her zamanki gibi ufak bir takıldım güldük geçtik sonra telefonu kapatınca da küstü bana :D trip falan attı daha da konuşmuyor :D yardım edin gönlünü nasıl alabilirim?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Özür dile belkide seni seviyordur :)

0|0
    0|0
    • Yok canım daha neler :) yok ya arkadaşiz neden sevsin ki hem ozür diledim papatya falan gönderdim :) yok gene olmadı :)

• Vay be :) nasıl gönlünü alabilirim acaba

• :) bilmiyorum ki en sevdiği şeyleri yapabilirsin mesela tabii en sevdiği şeyleri biliyorsa mesela tüylü bir kutu alıp içine kuru renkli gül yaprakları koyup içine çikolata vb. koyup verebilirsin :)

Erkekler Ne Diyor 1

• ben de aynı durumdan müzdaribim, kızlara espri yapıyorum, küsüyorlar, anca 10 kızdan 1'i kendi ile barışık oluyor, gülüp geçiyor, ama hissedebiliyor insan o da alınınca.

0|0
    0|0
    • Bu işte o 10 kızdan 1'i :) kendiyle barışik bir insan aştım diyor o konuyu ben, beraber gülüyoruz sonra :) ama bu sefer trip mağduruyum :D

• Nasıl gönlünü alabilirim ki peki

• bir süre hiç konuşma daha sonra bir şey yokmuş gibi davran

Yükleniyor...