Eşinize hamileyim dediniz ve sinirlendi ne yapardınız?

Ben şaka yapmıştım ve sinirlendi. Ağladım çok zoruma gitti yeni evliyiz istemediğini biliyorum ama bu tepkiyi vereceğini beklemiyordum. Zoruma gitti. Bu saatten sonra olsa da aldırırım diyorum. Sanki düşman oldu o an bana. Siz ne yapardınız?

0|0
42|32

En İyi Erkek Görüşü

• Çocuk olayı tek taraflı değil ne yazıkki. Çiftlerin ikiside istemeli. İstemeyen taraf olursa ne yazıkki ya bu istek kabul edilmeli ya da ayrılmalı. Zor işler tabi. Neden bunları evlenmeden önce konuşmadınız. Bizimde çocuğumuz yok ama baştan bunu konuştuk. Olsada olur olmasada. Çocuğun bir önemi yok. Önemli olan öncelik sizin mutlu olmanız. Zamanı gelince zaten çocuk olur. Tabi spontane gelişeceğine planlı programlı davranıp ona göre yapmak en iyisi ama bunu başaran kişi sanırım çok azdır. Ne diyeceğimi bilemedim...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 31

• Ama senden değil de 😁😁😃😝😋😝😋

5|2
    0|0
  • Ne kadar kolay söyleyebiliyorsunuz aldırırım kelimesini. Bir cana kıymak bu kadar basit sizler için. Cezaevlerindeki katillerden bir farkınız yok gözümde.

6|2
    2|0
    • Aldıracağı yok zaten sinirle söylenen bir şey çok zoruna gitmiş onu söylemeye çalışıyor. Takıldığın yere bak.

• Bence fazla büyütüyorsun. Dört dörtlük değildir kimse ve bu normal bir şey. İnsan psikolojisinden anlamıyorsun.

• @EzgKsee Aldırırım kelimesini kolayca söyleyebilen zihniyetleri anlamıyorum ve asla normal bulamıyorum evet. Onlar için bir canlının var veya yok olması hiç bir şey çünkü. Ve bu beni aşırı rahatsız ediyor. Dünyada ne kadar böyle insan varsa umarım hiç biri çocuk sahibi olmaz. Çünkü böyle zihniyetlerin yetiştirdiği çocuklardan da aynı zalimliği beklerim.

• Kocacım sen beni sevmiyorsun derim ağlarım :((

Ben niye hamileyim diyorum ben deniz atı mıyım uleyn

4|0
    0|0
  • Bazı şeylerin şakası yapılmaz

Yinede eşin ağır davranmış biraz soğuk davran
    hatasını anlasın

#Türkerkeğii

0|0
    0|0
  • Eşim olmadı ve olmayacak

0|0
    0|0
  • sanki çocuk başkasından hey allahım ya

2|1
    0|0
  • sevinirim Allah ın verdiği bir nimettir çocuk ve bu müjdeyi verdiyi için ona bir hediye alırım senin konuna gelince doğru insanla evlendiğine eminmisin

3|0
    0|0
  • Kaana göre kendi başına aldıramazsında.

0|0
    0|0
  • Tarlayı benmi ektim de

1|0
    0|0
  • Öyle birşeye sinirlenen insan evladı değildir

0|0
    0|0
  • Saka yaparsa sinirlenirim.

0|0
    0|0
  • oturur güzel güzel konuşur nedenini öğrenir böyle saçma bir şaka yaptığım için özür diler ve onun da yanlış yaptığını anlatır iki medeni insan gibi çözerdim sorunu (gerçi türk kadını olarak tripten geçilmediğiniz için bu seçenek çok zor bunu yapan erkek 1 yıl trip yer )

0|0
    1|0
  • bisi ypmam

0|0
    1|0
  • şuna adam denir bakın ama https://www.youtube.com/watch?v=_utdhpmdALo

0|0
    0|0
  • Düşmanlık değildir de kendini hazır hissetmemiştir. Ona kızmıştır. Erkeğin çocuk konusunda kendini hazır hissetmesi gerekiyor, maddi manevi

0|0
    0|0
  • Kötü olmuş gerçekten

0|0
    0|0
  • salak mı bu adam kendi yaptığı iş yüzünden oluyor

0|0
    0|0
  • düzgün şakalar yapın birbirinie

0|0
    2|0
  • onu boşardım
    ya çocuğu sanki başkasından

0|0
    0|0
  • ben mutlu olurdum eşin kıymet bilmiyor

0|0
    0|0
  • Ağzının üstüne kürekle vur

0|0
    0|0
  • avrat demez mi la hamile olması gereken ben değğilmiyim diye

0|0
    0|0
  • henuz hazır degıldır şoka gırmıstır beklemekte yarar var sanırım

0|0
    0|0
  • Takma Ya

0|0
    0|0
  • AYIP böyle insanlar evlenıyor ya

0|0
    0|0
  • Ben oyle birinin yaninda bir sn bule durmam o nasil insan oyle mal mi ne

0|0
    0|0
  • aldırırımı manyakmısın sen cok günah

0|0
    0|0
  • kafasına vazoyu geçiririm valla

0|0
    0|0
  • git baskasından hamıle kal o zamn dekıbaskasındnahamıleyım :D

0|0
    1|0
  • Vay be

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 41

• neye sinirlendi? ne dedi?
    insanin duydugunda mutlukuktan havaya ucmasi gereken bir haber bu.

0|1
    0|0
  • yazık gerçekten yazık onlarca insan çocuk beklerken siz neye takılmışsınız acıyorum halinize kocanda ayrı bir malmış niye evlendin onla

0|0
    0|0
  • Eşinizin bu tepkisi yüzünden hamile kaldığınızda nasıl yavrunuza kıyacaksınız acaba? Bir cana kıymak bu kadar basit mi !

0|0
    0|0
  • Aldırmazsın merak etme. Ama eşinin öyle tepki göstermesi garip. Belki de kafasına takılan başka bir şey vardı. Maddi durum sıkıntılıysa onu düşünüyordur ya da başka bir şey bilemiyorum. Eşine nazik bir şekilde sormanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Sen neden böyle bir şaka yapma gereği duydun ki çok gereksiz

0|0
    0|0
  • tek başıma mı yaptım der kafasına bir tane geçirirdim :D

0|1
    0|0
  • Umurumda olmaz, ne derse desin dogururum , cocuguma da kendim bakarim

1|0
    0|0
  • Soruyu okuyunca önce sevdindirip sonra böyle birşeyin olmadığını öğrendiği için kızdı sandım asjskj. Böylelerini nerden buluyorsunuz gerçekten. Neyse benim başımada gelir diye fazla uzatmak istemiyorum.

0|0
    0|0
  • Benim de esim su an bir cocuk daha asla istemiyor ve eminim ona hamileyim desem o da cok sinirlenir. Dogru degil zaten bir erkegi istemedigi halde baba yapmak. Yadirgamam.

0|0
    0|0
  • düşüncesiz bir eşin varmış.
    uzun bır sure yanına yanaşmazdım heralde.

0|0
    0|0
  • kırılırdım... haklısın, iyi korun ki çocuk olmasın. aldırmak iyi fikir değil..

0|0
    0|0
  • Kuserim

0|0
    0|0
  • Evet bu kadar tepki vermesi normal degil

0|0
    1|0
  • Yaparken iyi ama. Başkasının çocuğu değil kendi çocuğu. İstemiyosa kibar dilde söylesin ve sonrasında daha dikkatli olsun. Tövbe yarabbii.

0|0
    0|0
  • Kotu olmuş senin için 😞

0|0
    0|0
  • lutfen bu mal beyinli erkekler evlenmesin

1|1
    0|0
  • Stres sorumluluk korkusu erkeklerde bu hisleri uyandiriyor üzülmene gerek yok zamani gelince oda kendi isteyecek

0|0
    0|0
  • o çocuğu dogurmayacaksan o adama da gerek yok.

1|0
    1|0
  • Gercekten kotu bir durum ben yıkılırdım heralde sevdiğim insan bunu yapmamalı diye düşünürdüm inşallah da böyle bir sorunla karşılaşmam 😢😱😭😓

0|0
    0|0
  • Vururdum kafasina bir tane o halti yemeden once dusuncektin gerizekali aldirimde bu cocugu daha nah cocuk istersin sen diye tehtid ederdim

0|0
    0|0
  • korunduğun halde hamile de kalabilirsin sonuçta. bildiğin öküz gibi davranmış öyle yapılmaz

0|0
    0|0
  • Ne dedi tam olarak

0|0
    0|0
  • Eşime sinirlenip kendi canımdan olan masum yavrumu öldürüp ahiretimi yakacağıma, aile kavramını bilmeyen ben merkezli yaşayan insanı hayatımdan çıkarırdım.

0|0
    0|0
  • Allahtan şakaymış.

0|0
    0|0
  • Korkutmasana adamcağızı

0|1
    0|0
  • E adam istemiyormus zaten. Neyin sakasini yapiyosun sen.

0|0
    0|0
  • ben senin yerinde olsam küser bir kaç gün konuşmazdım

0|0
    0|0
  • Yanlis bir tepki vermis. Bende ayipladim. Uzme sen kendini kuzum.

0|0
    0|0
  • keserim..

0|0
    0|0
  • Aldirirdim

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    11
Yükleniyor...