Ülkemizin insanları neden melankolik olmaya ve aşk acısı çekmeye meyilli sizce?

Günümüzde herkesi görürsünüz gerek twitterda paylaşılan sözler gerek whatsap durumlarımız gerek duvara yazılan yazılar ülkemizin insanlarında hep bir melankoli ve aşk acısı çekmeye meyilli halleri var neden böyleyiz şarkılarımız bile hep aşk acılarından melankolik şeylerden bahseder ama amerikan şarkılarına bakın o kadar üzgün aşk dolu olmak yerine enerjik şarkılar hayata pozitif bakmaya yönelten şarkılar yaparlar neden böyleyiz biz bir neler düşünüyosunuz?

Güncellemeler:
Gayet güzel bir soru sordum aslında neden kimse yazmaz ki?
Ne diyorsunuz düşüncesi olan yokmu?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlarımız acı çekmekten zevk alan bir yapıya sahip ve rahat batıyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sitede alış buna çok popüler insanların bile soruları az görüş alıyor erkeklerde biraz durum böyle gerçi sitede ilk hesabım ortalama 200 cevap alıyordu 50 cevap alınca üzülüyordum az cevap verdiler diye şimdi 30 yorum alıyor en fazla sitede genel durum biraz durgunluk var sitede

0|1
    0|0
    • yav he popisin sen cevabını ver geç

• benim nerem popi 😝😝 ama cidden öyke eskiden kızların soruları 200 yorum falan alıyordu şimdi günün sorusu o yorumu zor alıyor

• ayrıca filmlerle bile aşk acısı empoze ediliyor öğreniyor işte insanlar da iki kardeş aynı adama aşık oluyor millet de kardeşlere üzülüp ağlıyor başka dizi açıyor orda da kimin eli kimin cebinde beli değil haberleri açıyor her yer kan gölü ülkede hiç iyi bişey olmuyor ki millet napsın

• Toplumca ya egoistiz ya mazojist :) Kanımızda var yani... Acıyla mutlu olanlardanız :)

0|1
    0|0
  • yetişme şekli olabilir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Hiçbir zaman öyle biri olmadım. Insanlar kendini acındırmaya meyilli Bence bu yüzden sürekli bir Aşk acısı çekiyorlar. Aslına bakarsan ortada aşk diye bir şey yok Sadece böyle bir duyguyu yaşamak istiyorlar anlayacağın. Hiç hazzetmem bu tür insanlardan. Soruna neden cevap gelmedi, mantıklı sorulara kimse kolay bir şekilde cevap veremiyor çünkü bu yüzden.

0|1
    0|0
  • Hocam şimdi gerçekten yargılamıyorum ama gerçekten şeyimde değil de tam anlamıyla traş diyebileceğimiz bir ilişkiye başlayıp sonra ayrılınca yıldız tilbe dinleyip hüzünlenen adam var. La tanıyorum olm adamı açıyo arabesk şarkıları bildiğin hüzünleniyo. La olm yıldız. La olm töbe ya. Her insan farklı da öyle şarkılarla hüzünlenmek aşk acısı falan çekmek ne bilim ake tuhaf geliyo bana.

0|1
    0|0
Yükleniyor...