Yabancilar nasil bu kadar guzel veya yakisikli olabiliyor?

Arkadaslar yabanci kizlar nasil bu kadar guzel, yabanci erkeklerde nasil bu kadar yakisikli olabiliyir. Yani genetik diyeceksinzde o zaman bizim turklerin genetigi nereden geliyorda bu kadar tipsiziz. Asya diyeceksiniz ama asyali erkeklere veya kizlara da bakiyirum. Cok yakisikli veya guzeller. Bizim turkler daha cok cirkin arap ve kurtlere benziyir. Benim annem yunanli babam turk ama ben bile tipsizim. Biz turklerde bir ugursuzluk var ama hayirlisi.

Güncellemeler:
Cok bamya yurtdisina cikiyorum neredyese yeryere gittim.. Bide kucukken amerikada yasadim 3 sene. Yani buraa deneyim konusuyor. Kimse yabancilarin daha guzel ve yakisikli oldugunu inkar edemez.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Orta Asya'dan yani çinlilerle komşuymuşuz. Zaten bizim atalarımızın bazıları Çin'li kadınlarla evlenmiş. Soyumuzdan geliyor. Diğer bütün ülkelerde atalarından alıyor. Bizim gözlerimiz renkli değil mesela ama diğer bütün ülkelerin neredeyse hepsi renkli.

0|0
    0|0
    • Ewt ama cinli kizlar veya erkeklerde yakisikli veya guzel. ama bizim kizlarimiz veya erkeklerimiz niye bu kadar tipsiz veya cirkin.

• Diger Avrupalilar amerikalilar veya asyalilar bizden katlarca daha yakisikli veya guzel bence

• Türk erkeklerine benzer bir ırk olarak İtalyan erkekleri var biliyosundur umarım ve İtalyan erkeklerini hiçbr erkeğe değişemem ve aynı şekilde Türk erkeğini de. Evet zevkler tartışılmaz. Ama Türklere de ''çirkin'' dedirtmem.

En İyi Erkek Görüşü

• Gemetik seleksiyon

0|0
    0|0
    • Dostu tamam genetikte mesela geninde turkluk olmayan kisiler bile tipsiz ulkemizde. Mesela benim annem yunanli babam turk. Sarisin ve mavi giozluyum ama buna ragmen tipsizim tuhaf bir bicimde. Birde tuhaf bir bicimde bizim gibi tipsiz veya bizden daha tipsiz olan milletlerde hep musluman. Genetiginde etkisi vardir tabi ama bence baska bir sebepte var.

• Ahahhah birileri müslümanlığa saldırıyor gibime geldi

• Yok hocam hasa bende muslumanim. Ama inkar edemem muslumanlar genelde tipsiz.

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

• Allah lanetlemiş olabilir :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...