Okumalısınız bence lutfen okuyunuz rıca edıyorum?

ben aslında 48 yasımdayım ama genelde genclerden tepkı alıyorum yaslısın dayı ne işin var gıbı mesajlar gelıyor cıkmalımıyım bu platformdan ne dersınız

0|0
11|12

En İyi Kız Görüşü

• Sakin gitme. Bu ergen bebeler otuzlara bile sen artik ölsene yaşlanmışsın için gecmiş diyorlar. Ne kinustugunu bilmeyen liseli tayfasi onlar. Muhatap olma. Acimasiz oluyorlar cok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 12

• Hayir abi takilabilirsin. Sana öyle davranan kalitesiz insanlarin aslinda burada işi olmamali. Burada sorular soruluyor ve cevaplaniyor :) yaşin hicbir onemi yok. Ancak 18 yaşalti bebeler burada takildiği için seni dişliyorlardir. Aslinda o bebelerin burada isi yok. Senin gibi olgun beyine sahil insanlar lazim bu platforma. Iyi gunler

0|1
    0|0
  • yahu dur durduğun yerde sen gidersen bana sarar bunlar yaşlı diye :/

1|1
    0|0
  • Beyfendi başkası için yaşıyorsanız defolun 👌🏿

1|1
    0|0
  • Inanmassan aha dayiya sor diyecek bir dayı lazım bize :) bak keyfine Kime ne bundan abi site kurallarinda yaş ile alakali bir sinir yok bak keyfine diyenlerede söv :)

0|1
    0|0
  • Cikmalisin...
    Cunku burada sana hitap kimsede yok oyle konuda yok
    Yinede tercih sizin 😉

1|0
    0|1
  • Sen gidersen bende giderim dayı.. Okadar diyorum

0|1
    0|0
  • Kimseyi dinlememelisin mutlu olduğun şeyleri yapmalısın. Dünyaya 1 kere geliyorsun sonuçta, sana faydası dokunmayan insanları dinleme.

0|1
    0|0
  • Kim karışır dayicim bak keyfine

0|1
    0|0
  • Yok abi sen millete ne bakıyon takıl kafana göre bursa gerçek dusunce ararsan saçma olur eğlenmene bak

0|0
    0|0
  • Ben olsam babanızın malı mı burası diye sorardım. Ayrıca her yaş göstergesi doğru değil ki mesela benimki

0|0
    0|0
  • Site gençler için diye bir kural yok amcacım
    Yaşına uygun davranırsan saygı görürsün yoksa burada dalgacı çooook adamı Madara ederler 😉😉

0|0
    0|0
  • yeni yetme coluk cocuga bakma daha buyucekler bebeler onlar herkes takilabilir bu platformlarda bilginin paylasildigi heryer insanlar icindir burada sadece seks partneri bulunuyor kafasindan cikmali insanlar !

0|1
    0|0
Yükleniyor...