Aşık olmak istiyorum?

Arkadaşlar ben aşk nedir bilmeyen bir kızım. Ben sevilmek falan istemyorum aşık olmak filmlerdeki gibi şairler gibi beni sevecek birini arıyorum. Ama malesef ki günümüzde böyle bir durum söz konusu değil. Ben aşırı yüzü güzel biri değilim belkide kimse bana ilk görüşte aşık olmayacak ama ben şiir misali aşk yaşamak istiyorum benim için dış görünüş tamamıyla önemli değil. Sizce bende istediğim gibi birini bulabilecek miyim?

0|1
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kizlarda basladi artik bu tur seyler yazmaya. Aski boyle aramamalisin o seni vakti geldigibde bulur zaten merak etme. Hem bu zamana kadar yasanmis asklarin cogu tek tarafli. Yani bir taraf gercekten sever oteki taraf sadece baska sansi olmadigi icin sever.

0|0
    0|0
    • ama okuduğum hiçbir kitapta öyle değil :( bu yaşıma kadar ben AŞK kelimesine eşdeğer birini bekledim. Bu yaşıma kadar derken daha 182ime yeni bastım orası ayrı

• bilmiyorum ben artık nasıl davranacağımı bilmiyorum..

• Dedim ya kebdini gosterme biseyler olsun diye ugrasma. Yeni arkadaslar edinmeye calis eskileriyle de konusma bile. Isleri dustugunde gelicekler yanina

Erkekler Ne Diyor 7

• Aşk’a yakaIanan derman istemez. Aşk aman vermez, bir kere aşk’a yakaIanan bir daha onun pençesinden kurtuIamaz: Ey aman biImez aşk; senin eIinden eI aman, eI aman! :( :(

0|0
    0|0
  • aşk mı
    puhahahahaha

0|0
    0|0
  • ya bu isler kader yarın sana ne gösterecegi belli degil cevrende saglam kisilikli oldugunu kisilerle arkadaslıklar kur ama dikkat et kalbini hak etmeyene açma sonra üzülür pisman olursun

0|0
    0|0
  • Film izlemeye devam et.

0|0
    0|0
    • filmlerin çoğu uydurma biliyorum peki gerçeği yansıtan kitaplar...

• aşk bir meçhul...

0|0
    0|0
  • Bulursun be canısı bizde bulamadik daha

0|0
    0|0
  • Bende

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...