Kuzenimi bu düşünce sisteminden nasıl çıkarabilirim yardım edermisiniz?

herşeyi kızlardan bekliyor çıkma teklifini evlenme teklifini hepsini kızlardan bekliyor dedimki kızlar evlenme teklifi etmez unut dedim bu düşünce sistemiyle zaten evlemezsin çıkma teklifi olabilir devir değişti ama evlenme teklifini asla hatta sevgili olsanız bile sen sırf evlenme teklifini etmedin diye kız seni bırakır dedim oda evlenmek istemiyorumki dedi neden dedim ben araba almak istiyorum dedi dedim araba alsan nolcakkı 2 senede bıkıcan kuzenim arabayı okadar çok heves etmişki size söyliyim 5 saat boyunca kullanır hatta ondanda beklerim arabada sabahlar ve maximum 2 senede o arabadanda bıkar söyledimde ona bıkmam diyor dedim benim arkadasımın babası veriyordu arabayı 17 yasından beri kullanıyordu o bile bıktı uzun yolda bile bile babası veriyor artık verme bana diyordu diyorum yok illede araba diyor sevgili olmaksa kızdan bekliyor yani arabadan vazgeçmeme nedenide kimse ona arabasını kullandırtmıyor şöyle hep veren kullandıran biri olsa belki vazgeçerim ama ben hayatta kıza teklif etmem diyor nasıl vaz geciririm onu bu düşünceden

Güncellemeler:
:İĞP!!!
yok mu bir fikri olan

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Üstünün dostu ol ki üstün olasın. Kendine gel be hey azgın, mağluplarla dost olma! Münkirin delili ancak ve ancak şudur: Ben şu görünen yurttan başka bir şey görmüyorum! Hiç düşünmez ki nerede görünen bir şey varsa o, gizli hikmetleri haber vermededir. Her görünen şeyin faydası, faydanın ilaçlarla gizli oluşu gibi o şeyin içinde gizlidir.

0|0
    0|0
  • Senin kuzen gençlik hevesi var. Zamanla hayatı anlar. Araba dediğin eninde bir vasıtadır teneke parçası metal yığını. Ama bir evlat bir bebek sahibi olmak varya ona bunu aşıla deki şöyle minicik bir kızın olsa vs.

0|0
    0|0
    • dedim zaten anlamıyoki 2 senede bıkıcan dedim araba sürmekten yazıyı okuduysan görmüşündür geçen sene kız teklif etti baskada yok ondan sonra ben teklif etmem diyor herseyi kızlardan bekliyr

• Hatta arabayla evlensin.

• ya aslında çok iyi bir çocukta bu düşünce sisteminden vazgeçmiyor malesef okadar ağır konuşamam ama ne biliyim paraya pula fazla kaptırmış kendisini

• yaşı kaç ki daha küçük evlenmesin hemen sırada büyükler var ondan önce

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...