İstanbul korkutuyor beni :?

Üniversiteyi İstanbul dusunuyorum cunku uni okurken ekstra ascilik ozel okuluna gidecegim o da İstanbul . Tarsus yasiyorum yani cok buyuk bir yer degil tedirginim ailemden ayrilicam felan ya hic arkadas felan edinemezsem tek basima nasil yaparim

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Seni harcalar hatçe

0|0
    0|0
    • Nasil

• Erkeklere gece hayatına takılıyım deme bakire gidersin bakire dönemezsin :)

• Yok ne isim var ya

En İyi Kız Görüşü

• yurt çıkarsa arkadaş edinirsin ama cidden zor ayak uydurmak istersen çogu buyuk şehrin olayına alışıktır sana agır gelir kendine kendin gibi arkadaş edinirsen kimseye uymaz gercekten okumaya gelirsen sorun olmaz üni çogu özgurluk göruyor ve hata yapıyolar aileni bosa masrafa sokma okumak degilse derdin..

0|0
    0|0
    • Hayir aileme kotuluk yapamam ben ailesine bagli birisiyim ve korkuyorum

• Sana tek tavsiyem ist gelirsen kimseye uyma derdin gezmek olmasin tek arkadas kendin gibi biri yeter

• Eger oyle arkadas bulursam cok iyi olur zaten amacim egitimlerimi tamamlayip kendimi gelistirmek

Erkekler Ne Diyor 2

• edinirsin edinirsin merak etme oraya gidince yaşadıklarına sen bile inanamazsın üni. ortamı bambaşkadır içine girmeden yorum yapma

0|0
    0|0
    • İyi mi yani iyi insanlar var midir guvenilir

• İstanbul zor yer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben de Muğla'da okuyorum. Benim de arkadaşım yok ama hayat tek başına da geçip gidiyor. İstanbul senin için zor olabilir. Hiç gitmediysen daha kötü.

0|0
    0|0
  • Edinirsin korkma gel :d

0|0
    0|0
Yükleniyor...