9 yıl yaş farkı olan kız ve erkeğin arkadaş olması ahlaken ayıp mıdır veya kötü karsilanir mı?

Kız 16 erkek 25 yasinda, sadece arkadaşca konuşmak ve dertleşmek var aralarinda.

Güncellemeler:
İkiside farklı şehirlerde, sanal yani

0|0
14|7

En İyi Kız Görüşü

• Abicim arkadaşlık da olsa ergen kızlardan uzak durun. Onların hormonları oturmamistir. Ne yapacağı belli olmaz ve onları yanlış yönlendiren bilirsiniz. Bırakın kendi yaşıtların takılsın 20 yaşında falan olsa 9 yaş birşey değil ama o daha çocuk sayılır ergenlik dönemindedir. Yanlıştır konusmaniz.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 13

• aradaki yaş farkı normal ama kızın yaşı 20 lerde olsaydı o daha çocuk farkındamısın sadece sohbet bile olsa bir çocukla ne konusuyosun bana ters kardeş k bakma

1|0
    0|0
  • Ayıbı geç komik yani. Komik olan 9 yıl değil kızın 16 yaşında olması. Ha 20 ve 29 olsaydı sorun olmazdı

1|0
    0|0
  • Bence hiçbir sorun olmamalı

0|0
    0|0
  • Sacmalik

0|0
    0|0
  • kızın yası küçük yanıı ergenlık cagında bır kız aslında yas aralıgında sıkıntı yok ama kızın yası küçük yanii bilemıcem ben olsam konusmam...

0|0
    0|0
  • Aslına bakarsan yaş aralığında sorun yok ama başka yerden bakınca kızın yaşı küçük

0|0
    0|0
  • Yoo normal aslında heleki erkek bir abi gerçek bir dost gibiyse gayette normal yani. Sübyancı o düşüncede olana denilir yaa amaç ne ise görüşler de ona göre olur.

0|0
    0|0
  • Karşı cinsten arkadaş olmaz.

0|0
    0|0
  • Bence evlenebilirler bile o kadar sorun yok yanliz kızın yaşı küçük orenk almasi gereken kisi yanlis kisi olmasin

0|0
    0|0
  • Kız 20 erkek 29 olsa normal

0|0
    0|0
  • Ay ne var
    Iyi bence

0|0
    0|0
  • Yalniz yas farkini gectim o onemli degilde o daha cocuk farkindamisin 16 yasinda bir cocuk

0|0
    0|0
  • 16 yaşındakı kızda çok anlayacaktı derdini

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Saçmalama neresi ayıp acaba!!! Sen ona abili yapıyorsun bu düşünce boş bence!!! Sübyan falan olmuyorsun merak etme!!!

0|0
    0|1
    • Abilik yaptığını ne biliyosun?

• @Vukvukuvuk 1. Sübyan olmak sevmekle alakası yok!!! O çocuğu yapman lazım!!! 2. Çocuk olduğunu bizde biliyoruz biraz bekler!!! Ve Zaman'ı geldiğinde açılır!!! Ama benim asıl görüşüm abilik yapması tarafında!!!

• Öğüt veriyosun güya ama seninde yaşın 19 bunu bilerek konuş. Duygusal yaklaşmak küçük yaşta çocuğa istismardır. Bilerek konuş yanlış akıl verme !!!

• kızın yaşı biraz büyüsün reşit olsun kurban olduğum...

0|0
    0|0
  • pek hoş karşılanmaz aslında. mesele yaş farkı değil. kız çok küçük

0|0
    0|0
  • Olmaz erkekle kız hiç bir zaman dost arkadaş olamaz ateş baruttan bahsediyon

0|0
    0|0
  • hayir...

0|0
    0|0
  • Görüşeceğiniz tek yer veli toplantısı olmalı

0|0
    1|0
  • Konuş bro sknti yok. Bende ayni seyi yasadim ama kiz cok israr etti die bir kardes gibi gorerek otururduk kahve icerdik sohnet muabbet karakter olarak olgundu goruntu olarakta. .

0|0
    0|0
Yükleniyor...