Bu güne kadar başınıza gelen en komik ve en utanç verici olay neydi?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• 1yıl kadar sokaklarda bir deli olarak gezmemdi :( hani a bak deli diyorsunuz ya işte aynı öyleydi.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İETT ye binmiştik 2 arkadaşla 2. ben basıyorum cebimde okulun verdiği öğrenci kartı var aptal gibi onu tutuyorum cihaza ses gelmesini bekliyorum ses gelmiyor arkadaşım arkadan kafama bir vurdu napıyon la sen onunla mı geçicen dedi elimdeki karta bir baktım İETT deki herkeste bana bakıyo. Hemen İETT kartını bastım yolculuk boyunca kafamı eğe eğe gittim :(

1|0
    0|0
  • Lisedeyken okul başkanıydım ve sınıflar arası şarkı yarışması düzenlemiştik, aslında katılmak istemiyordum ama öğretmenlerimin ve müdürün zorlamasıyla bende katılmıştım. Sesimin güzel olmadığını biliyordum bir kaç kez evde banyoda prova yapmıştım utanıyordum kimseye söyleyemiyordum. Öyle ya da böyle çıktım sahneye herkes alkış kıyamet (okulda sevilirdim) neyse şarkı söylemeye başladım herkes önce bir sustu pür dikkat beni dinliyor - dün gibi hatırlarım sevdan bir ateş şarkısını söylüyordum - slow kısmını öyle ya da böyle atlattım tam hızlandığı kısımda Sevdan bir ateeeş diye bağırırken o lanet olası detone sesimle bütün okul gülmeye başladı yakın arkadaşlarımdan bir kaçı benim böyle bir duruma düşeceğimi bildikleri için ya da sezdikleri için yanlarında yumurta domates falan getirmişler, en samimi arkadaşım sırdaşım Sergen sağolsun yumurtacılara öncülük etti.. Ben ne olduğunu anlamadan yuhlamaya ve yumurtaları üstüme atmaya başladı bizimkiler ben direk kafamı tutup kürsüden indim 1 hafta boyunca okula gidemedim. Buda böyle bir anımdır. O gün için utanç verici sonları için komik bir anı oldu ^^

0|0
    0|0
  • Hayırlamıyorum

1|0
    0|0
  • buz dolabına yumurta koydum içi bosaltılmıs ama içine ekstradan koyu renkte kakaolu su ekledım hanım ellesınde elınde kırılsın dıye ya da yumurtayı kırınca o koyu rengı gorunce korksun dıye ama maalesef bu tuzaga ben dustum ve cok ırkıldım

1|0
    0|0
  • Markette ben daha eşyaları poşete katarken kasiyer kızın para üstünü uzatması ve benim o parayı alıp nereme soksam diye gerilmem :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• tiranvay durağında o kadar milletin içinde tepe Taklak yere yuvarlanma m rezil olmuştum utancimdan yerin dibine girmisti m :)

1|1
    0|0
  • cok varya artik etki yaratmiyo bende hatirlamiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...