Babam yaşındaki adam sarkıntılık ediyor. Sadece arkadaşlarım biliyor. Ne yapmalıyım?

Her sabah giderken sanayi gibi bir yerden geliyorum. Beyaz sakallı bir adam var babamdan büyüktür yaşı. Her sabah aynı yerde duruyorlar. Ben geçerken tip tip bakıyorlar, laf atıyorlar. Sırf görmemek için yolumu iki katına çıkartıp başka yoldan gidiyordum. Dün hava çok soğuk olduğu için kısa yolu kullanayım dedim. Adam yine aynı yerinde duruyordu. Bağırdı ben gecerken-yolun karsisindaydim- nerdesin sen kaç gündür diye bağırdı. Artık korkmaya başladım resmen taciz bu. Ülkemizde olanlar malum. Çok korkuyorum, aileme söylemekte istemiyorum. Polise mi şikayet etsem napsam sizce?

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• Sesli guldum :))))))))

0|0
    0|0
    • Neye guldum?

• Sen misin yoksa? (:)

• Egerki o kisi benim yasimdaysa hemen evlen

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Ailene niye soylemiyorsun? Ki polksten medet umma, polisin karsi tarafi mazur gorme ihtimali var.

0|0
    0|0
  • polise sikayet et, ben erkek halimle bile sanayi tipi yerlere adim atmam, ne ararsan bulursun cunku, tabi dikkat cektigin icin yani oyle bisey de var

0|0
    0|0
  • Sen ailene şöyle

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaş? Akraba? Polis? Bunlara söyleyebilirsin. İstanbul civarıysa banada söyleyebilirsin. Bir güzel benzetiriz

0|0
    0|0
  • ilerde daha tehlikeli seylerin yasanmaması için ailene bildirmelisin onlarla birlikte daha saglıklı kararlar verirsin

0|0
    0|0
  • Tabi ki polise git. Hatta video kaydı al telefonla o sapiklari deşifre et. Hatta nete koy. Görsünler gününü insan içine cikamasinlar

0|0
    0|0
  • İs sözlü tacize dönmüşse acilen ailene bildir.

0|0
    0|0
  • ailende erkek yok mu bu şerefsizin hakkından gelecek yoksa polise git.

0|0
    0|0
    • Ailede erkek var ama sanayi adamlar kalabalık. abim ve babam var ama gidip onlarla konuşsalar döverler adamlar

• dövemezler merak etme daha olmadı sanayi sitesinin yönetimi vardır oraya şikayette bulun.

• polise git ve durumu bildir sen sustukça uzerıne gelecek

0|0
    0|0
  • polise şikayet et...

0|0
    0|0
  • sikayet et

0|0
    0|0
  • polise git, ama ailenede haber ver

0|0
    0|0
  • adam tabilir olmamış ki. güzel kardeşim ya da güzel kardeşim demeliydin. polise bildir...

0|0
    0|0
  • Babana söyle iiyi anlaşırlar.

0|0
    0|0
  • polisle konuşup anlaş. orda sürekli duruyorsa suçüstü yapsın

0|0
    0|0
  • Konyaliysan adres ver yardımcı olalım ;

0|0
    0|0
  • sana laf felan dokunduruyormu