Bu erkeklerin beyni neden hiç çalışmaz ki?

bu erkekler bıkmadan usanmadan neden mesaj atım kılıktan kılığa gidip aptalca hareekt edip tanışmaya çalışır ki hiç mi beyin yok anaları bacıları yok bunları ne bekliyorlar kaç kişi kucağınıza atladı da sizle arkadaş oldu şerefsizler yasaklanmakdan bıkmıyormusunuz hiç evet kızlar size de tanışalım köleniz olayım ablacağım vb şeklinde embesillerden ısrarla emsaj geliyor mu ne yapıyorsunuz komple erkekleri yasakla butonu yok mu acaba

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• tama eyv erkeklerin çoğu abaza, e peki burdaki yollu kızlara ne demeli? kaldırılmayacağını bilsem kızların attıkları msjları SS alıp atardım buraya utanırdınız.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gelemiyor çünkü bıktım mesaj kapattım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• kusura bakma da bir yorumunda namazlı niyazlıyım birisiyle tanışmaya gidecem o da benim gibi namazlı abdestli diyen bir başka yorumunda lezbiyenim diyen bir başka yorumunda mast yapmayı teşvik eden sensin. ee sitedeki çocuk çocuk ve abaza da ne yapsın saldırıyor işte.

0|0
    1|0
  • hesap ayarlarım
    takip etmediklerim özel mesaj yazamasın secenegi ile
    bu ısrarcı adamlardan kurtulmanız mümkün

0|0
    0|0
  • Sizin bu davranışınıza eşdeğer bir durumdur (nasılım sorusuna verdiğiniz cevap). Evet ben de anlamıyorum insanların niye böyle davrandığını

halecim 1 Xper Yaş: 30 eig 0%
    21dakŞikayet
    MEMİŞLER TAM EMMELİK AŞKIM LEZZOYSAN ÖZELE GEL

0|0
    0|0
  • bir kızda benden Nefret eyltsin adımı ansin be yok abi hiç kimseye zararım :D

0|0
    0|0
  • Ne oldu lan lez :D

0|0
    0|0
  • 😀 sakin az

0|0
    0|0
  • Böyle erkekler evlendikten sonra yüzde 85 başka kadınlar a da sarkar

0|0
    0|0
  • O mallarr yüzünden bizide aynı görüyorlar