Burdaki saçma yorumları basliklari görünce erkeklerden nefret ediyor musunuz?

Sürekli burada türk kadının şerefine namusuna görünüşüne laf eden ancak Türk olmayan her disi hakkında ağzının suyu aka aka güzel yorumlar yapan seviyesiz insan artıklarını görünce sizde erkeklerden soğuyor musunuz? Ben bu siteye geldiğimden beri artık erkeklerden nefret etmeye başladım bir tane tank ya da taramalı tüfek alıp yolda gördüğüm genç yaşlı demeden gördüğüm bütün erkekleri katletmek istiyorum.

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Hemde nasıl. Sonra olan biz temiz erkeklere oluyor. Genelleme kurbani oluyoruz

1|0
    0|0
    • Evet maalesef öyle oluyor. Sevgilim erkek diye kavga ediyorum bazen tabi nedenini söylemiyorum saçma sapan tiripler atıyorum burdaki erkeklere sinirlenince

• Geçmiş olsun. Napalım herkes synı degil iyisi de var kotusu de

Erkekler Ne Diyor 7

• Aynen bende kizlari 😉

0|1
    3|0
  • ne kadan kötü erkekler

1|0
    1|0
  • vay terbiyesizler cok ayip etmisler

1|0
    2|0
  • Kezban vol 999999999

0|1
    3|0
  • Burdaki saçma yorumları görünce kızlardan nefret etmediğim gibi erkeklerden de nefret etmem.

1|0
    1|0
  • Maanyak mısın kızım sen?

0|1
    3|0
  • Anlıyoruz seni kezban feminist hanımefendi.

0|1
    3|0

Kızlar Ne Diyor 4

• aynen yolda görünce öküzz gibi bakarlar burada bir anda elit beyfendi olup kızları eleştiriyorlar. Yazık. Bir bıkmadılar birbirlerini kötülemekten

2|0
    0|2
  • İşte istediğim kadın modeli!

Valla ha, beyler sanki siz Beckham falan mısınız? G"tünüzün bu kadar kalkıp olmasının altında yatan sebep ne?

1|0
    0|2
  • Ks anormal bir site herseyin dört dörtlük olmasını bekleme :D

1|0
    0|2
  • Sabah sabah tek derdimiz bu olsun be ya..

1|0
    0|2
Yükleniyor...