579 tl ye aldigim ayakkabim onda ve alamiyorum ne yapmaliyim?

bir arkadasim vardi yalvar yakar 1 gun giymek icin ayakkabimi istedi ben hic giymemistim yeni almistim kislik deri bir bot 1 gun giymek istedi o kadar yalvarisa kayitsiz kalamadim verdim iki ay oldu getirmiyor geri ne zaman getir desem hastanede yatiyorum diyo boyle bir sacmalik var mı ya ne yapacam ben

0|0
16|21

En İyi Erkek Görüşü

• kız bulmuş senin gibi salağı :D evine git kızın al o ayakkabıları , yoksa o kız o ayakkabıların üstüne yatıcak :D

1|0
    0|0
    • Sicacam carkina valla biktim bune ya bidaha kimseye biseyimi vermem :(

• Bidaha vermem

• yıldız için eyvallah

En İyi Kız Görüşü

• Getir deme git sen al

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Hangi hastanedesin geliyorum de git al, evdeyim derse adresi ver gelip alıcam de, okuldayım derse okula git. 579 TL ya evini molotoflarım evini :D

1|0
    0|0
  • Misafirliğe git. dönerken de, ayakkabıları al gel..

0|0
    0|0
  • Ben o paraya ayakkabı alsam vermem versemde yerin dibine sokar çıkartır alırım yinede 😄 Yüzsüz olmazsan alamazsın onu sen.

0|0
    0|0
  • 2 ayda zaten eskimiştir.

0|0
    0|0
  • Mq 579 TLye ayakkabı alsam giymem yatağımda yatırırım sen ne akla hizmet millete verdin hayır demesini öğren :D

0|0
    0|0
    • Ne diyimde alim

• Ayakkabıyı veriyormusun yoksa kalbinimi kırayım de eğer bahane üretirse Kahve parası olsun sana birdaha benimle iletişime geçme de

• uzak dur öyle insanlardan. ne safsın sen. tek amacı kullanmak seni.

0|0
    0|0
  • Açık açık söylemen gerek yani o yüzsüzlük yapıyorsa senin hiç çekinmeden açıkça istemen lazım kesin ayakkabının başına bişey gelmiştir oyalıyor :)

0|0
    0|0
  • Zaten sende onu giyecek ayak yoktur muhtemelen o yüzden sana nasip olmamış ^^

0|0
    0|0
  • gıdıp alacan :D

0|0
    0|0
  • alakasız bir konu için buluş onunla hatta onun ilgisini çekecek bir konuyle git ona ve buluştuktan sonra evine git ayakkabıyı bul kafasına geçir çık git... mın karısı ne biçim adiliktir ya

0|0
    0|0
  • Git evine zorla al

0|0
    0|0
  • ben 579 tlden sonrasını goremedım :S

0|0
    0|0
  • Dua ette topuğumdan vurdular beni demesin :)

0|0
    0|0
  • Evini basarım. Ki o ayakkabıdan hayır gelmez daha yazık olmuş be :/

0|0
    0|0
  • ya sen git alsana papates yiyorsun sen gece gündüz

0|0
    0|0
  • su iç iyi gelir olmazsa soda da olur :D

0|0
    0|0
  • şehir dışına çıkıcam de iste

0|0
    0|0
  • ahha geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Seni yiyiyor. Git döve döve al. Bu arada 580 yazsaydın yalan söylemiş olucaktın heralde?

0|0
    0|0
  • 579 liraya ayıkap alsam onu 579 yıl giyerim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Evine git al. Annesine söylersin böyle böyle oldu diye. Yalnız o bota bir şey olmuş bence. Ondan veremiyor geri

0|0
    0|0
  • Benimde bir arkadaşım 3 sene önce benden bir şey aldı hala getirmiyor bence evine git zorla al resmen ayakkabıya sahiolenmiş ya git zorla al

0|0
    0|0
  • Git sen al

0|0
    0|0
  • Falanca yere giyeceğim verir misin artık de. Yine bir bahane uydurursa gelip ben alırım sorun değil de.
    Özellikle vermiyorsa ya çok beğendi ve alacak parası yok o yüzden geri vermeye içi el vermiyor ya da ayakkabının başına bir iş geldi.

0|0
    0|0
  • Çatkapı ziyaretine git.

0|0
    0|0
  • o ayakkabı 2 aya paralanmıştır zaten ayağında :D

0|0
    0|0
  • Gidip kendin alacaksın tabi ayakkabı saglam kaldıysa

0|0
    0|0
  • Evine git :P

0|0
    0|0
  • Sen olduğu yere git evde değilse evde biri vardır illaki

0|0
    0|0
  • Günahımı bile vermem kimseye.

0|0
    0|0
  • Bu nasıl yüzsüzlüktür anlamadım :( boru mu 579 lira git kendin al. Üstüne laf söyle :D

0|0
    0|0
  • evi söyle ben alıyım de yoksa gelmez o ayakkabı banada oldu çantamı almıştı

0|0
    0|0
  • Sende var salaklık ne diye veriyon

0|0
    0|0
  • evini bilmiyo musun baskına git :) benm malım kımsede kalamaz valla hele ınat yaptıysam. ama normalde cömert bir insanım insanlara bir çok hediye vermişimdir. bu farklı bişey çalmış senin ayakkabını resmen

1|1
    0|0
  • Ayakkabi mi artık verirmisiniz de hangi yuzsuz vermez

0|0
    0|0
Yükleniyor...