En Yakın arkadaşım neden bunu yaptı?

Okullar açıldıgında sınıftan bir kızla yakın arkadaş olduk yaşına göre olgun bir kız. Bana akıl veriyor ve dinliyordu, hep beraber takılıyorduk bana sınıftaki kızlarla samimi olma sakın demişti onlar benimle dalga geçtiginde.
Ne olduysa 1,5 ay önce oldu kız arkadaşım benden uzaklaştı okulda selam vermiyor yanıma gelmiyor ve arkadaş olma dedigi kızlarla arkadaş oldu
Geçen gün ona sms attım
İrem nasılsın yazdm
Gördü ama cevap vermedi
Kız beni görünce yüzüme bile bakmıyor
Neden böyle oldu ne yapmalıyım çok yalnız hissediyorum

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• git arkadasına sor kanka

1|0
    0|0
    • Sms attım sormak için gördü ama yazmadı bende numarasını sildim
      Sınıftada soramıyorum hem yanı boş kalmıyor hemde beni umursamıyor yüzüme bakmıyor

En İyi Kız Görüşü

• Ona karsi bir hatan oldu mu bilmiyorum ama eger olmamissa sana birseyden bahsetmek istiyorum. Benzerini ben yasiyorum basta belirli bir amaci olmadigi icin yanasmistir (yalniz kalmamak buyuk ihtimalle ki). Fakat amaci ortam yapmak oldugunda o ortami sana kotuledigi kisilerle yapmak istemistir. sag gösterip sol vurmak bir nevi. Yeri geldiginde senden aldigini onlara iletmek ve kendisini tamamen aklamaya calismak illaki amaclari arasinda olacaktir. Nasil olsa sen birsey desen de kimse inanmaz diye. Insanlar degisken bir yapiya sahiplenmeyi huy edinmisler kusura bakma ama bunu kendi arkadasima da soyleyebilirim midesiz bir kisilikten ibaret hepsi bence. Canini cok fazla sıkma derim kalp kirginligindan baska birsey yaratmaz sende.

1|0
    0|0
    • Düşünüyorum yanlış birşeymi dedim diye demedim aksine bana hep gülerdi güldürürdüm onu ve bir çocuk için bana ahmet salagın teki demişti gitti ahmetlede kanka oldu. . .
      Sınıfta kalp krizi geçirsem irem gelip yanıma geçmiş olsun bile demez
      Benimle dalga geçenler geçmiş olsun der buysa uzak kalır
      Çok üzülüyorum gözlerim doluyor

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• Korkulacak tip uzak dur

2|0
    0|0
    • Bir kere bana ahmet diye bir çocuk için
      Ahmet salagın teki demişti şimdi ahmetle kanka oldular
      Ya ben kalp krizi geçirsem sınıfta benimle dalga geçenler gelip geçmiş olsun der bu kız birşey demez umursamaz bile
      Ona karşı yanlış birşeyde yapmadım
      Sormak istiyorum ama yüzüme bile bakmıyorki sınıfta

• sorma o kızdan arkadaş olmaz. muhattap dahi olma. kafayı yemiş o.

• İlk başlarda olgun akıllı kızdı dersi dinleyip not tutuyordu şimdiyse not tutmayı bırak bacagını sıraya atıp kocagün mesaj yazıyor yanındaki kızla şımarık hareketler sergiliyor gülüyorlar falan
      Okuldan sevgili yaptı zaten çocuk sınıfa gelince ayrı havalara giriyor
      İremi tanıyamıyorum

Yükleniyor...