Bu ne ya ! Aldatmalar Ayrılmalar vs?

bune abi bune nasıl bir toplum nasıl bir yaratık oldunuz ya aklım hayalım almiyo ya. aldatmalar sacma sapan ilişki yaşamalar ! yok 2 evli insan karsılıklı aldatıyo vs lan noluyo bunyem kaldırmıyo resmen yok mu duzgun ınsan kalmadımı. cınsel yonden tatmın edemıyo dıye aldatılırmı bosanılırmı nasıl bı ıgrenclık nasıl bı nefret ettım ınsanlardan ya. nasıl evlenıcez ya nasıl aıle kurucaz ben bunları yasamak ıstemıyorum aklım fıkrım almıyor ya aklım fıkrım almıyor. nasıl zıhınler yıkanmıs nasıl bir nesil nasıl bı toplum bu ya. yuh.

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Allaha sukurler olsun akilli dusunen bir insan cikti karsimiza cik haklisin kardesim nasil bir yaratik olduklari belli degil bunlarin utanmaz arlanmazlar utanmdan kizarmadan soyluyorlar birde bazilari varki gurur duyuyo yaptigindan bu nasil is ya nasil bir dusunceleri varki cozemedim ben

0|0
    0|0
    • varya allah razı olsun yorum yaptıgın ıcın baska bısı demıyorum resmen aldın butun öfkemi ben yorumda gelmez dıyorum cokta guzel geldı su serpti içime. ya ben bunları gördükçe duydukca artık gercek anlamda delırcek gıbı oluyorum aklım almıyor

• ben ınsanlardan korkar oldum kımseye guvenemem ınanamam resmen insanlardan nefret ediyorum ya resmen. empatı yapıyorum yok ya ben kaldıramam. dusuncesını bıle aklıma getıremıyorum resmen allah sonumuzu hayır etsın ya

• Amin insallah sonumuz hayirli olur ya hicde oyle gozukmuyor ama Allah akil fikir versin hepsinede ne yaptiklarinin farkina varirlar ve duzelirler insallah

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynı fikirdeyim maalesef cok rezil bir dönemdeyiz

0|2
    0|0
  • Ve bu rezalet duzelmeyecegi gibi ileride daha beter olacak.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...