Tayt ya da daracık pantolonun giyiliş amacı nedir?

Tayt ya da daracık pantolonun giyiliş amacı ne sizce böyle giyinipte erkeklerin bakıp onlara laf atmasından rahatsız olanlar da var birde cok garip değil mi?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Cevap veriyorum : insan ne isterse onu giymeli. laf atilmasi giyenin degil atanin ahlaksizligidir. ne demek yani oyle giyip te rahatsiz olanlar garip , kadin ciplak gezse bile kimsenin kimseye herhangi bir sekilde laf soylemeye veya kinamaya hakki yoktur

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Bellidir niyet.

0|0
    0|0
  • kızların tayt veya etek giymesi bize laf atma hakkı tanımaz, bir kız olarak önce kendine saygı duyki ileride eşim bana neden değer vermiyor, et parçaşı olarak görüyor diye ağlama, şimdi s... git buradan

1|0
    0|0
  • teşhirci tatlım onlar...

0|0
    0|0
  • erkeklerı tahrık etme... ondan sonra erkekler abaza oluyor.. sen giyersen tabi bakarlar..

0|0
    0|0
  • Ben ne daracık pantolonlar gördüm içinde bacak yoktu ne bacaklar gördüm üstünde tayt yoktu 🤔

0|0
    0|0
  • eteğin giyiliş amacı ne?

0|0
    0|0
  • Merak etmiyor değilim. Laf atılmasından da sürekli yakınıyorlar ilginçtir

0|0
    0|0
  • herkez ıstedıgı gıbı gıyebgılır

0|0
    0|0
  • insaf yokki kızlarda resmen sokak ortasında sertleşiyoruz sonra

0|0
    1|0
  • Ego mastürbasyonu.

0|0
    0|0
  • Aynen öyle giyiyorsan kusura bakmasinlar bakıyoruz o popoya kalcalara

0|0
    1|0
  • gövde gösterisi başka ne olacak :) laf atmasından rahatsız olanlar da aslında rahatsız olmuyorlar içten içe mutlu oluyorlar ama toplumumuza göre öyle davranmalılar ki damga yemesinler

1|0
    0|0
  • yılanı kudurtmak amaçları

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Aynen aynen hic sorma :) laf atinca da erkekler kotu cikiyor, da yetirilis sekilleri farklilik gosterebilir ya haksizlik etmiyelim simdi kimseye

0|0
    1|0
Yükleniyor...