Başka erkeklerle konuşmak aldatmak sayılır mı?

Sevgilim askere gitti ve onun yokluğundan iyice sıkıldım artık

İnternetten erkeklerle konuşuyorum ama BEL ALTI KONULARI ASLA konuşuyorum. Bir tek sohbet muhabbet yani... o kadar...

Güncellemeler:
BEL ALTI KONULARI ASLA konuşmuyorum (düzeltme)

0|0
7|32

En İyi Erkek Görüşü

• Sen hastanede komada yatıyorsun diyelim 10 aydır. Sevgilin bu arada başka başka kızlarla konuştu kadınlarla konuştu internetten falan. O da bel altı konuşmadı ama. Ben olsam şunu düşünürüm ben burada zor durumdayım o gitmiş başka insanlarla konuşmuş. Askerde olan da aynı durumda. Ben burada vatani görevimi yapıyorum sana kavuşacak günü bekliyorum sen git başkalarıyla konuş:)

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sen yokken karilarla muhabbet ettigini dusun. Uygun degil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Aferin sana...
    Konuşmak iyi geliyorsa devam et.
    İnsan konuştukça rahatlar.
    Bu sitede mi sohbet ediyorsun?

0|0
    0|0
  • Empati yapıp bu soruya sen yürekten cevap ver. Sana yapılmasında bir sakınca görmüyorsan konuşmaya devam edebilirsin.

0|0
    0|0
  • Bugun konusan yarın kaşarlanır kanks

0|0
    0|0
  • sana yazmış olduğum bu cevapla resmi olarak sevgilini aldatmış olduk. sana geçmiş olsun, bana yazıklar olsun

0|0
    0|0
  • Neden erkekler? Neden kızlar değil?

0|0
    0|0
  • Valla vatani görev yapan birine bunu yapan yarın öbürgün konsomatristlikte yapar aranızda pek bir fark göremiyorum yani.

0|0
    0|0
  • aldatma için illa bel altı olması şart değil. sonuçta bilerek ve isteyerek karşı cinsten biriyle konuşup ruhundaki erkek eksikliğini tamamlıyorsun

0|0
    0|0
  • İnsanlarla iletişim kurmak zorundasın ve bu aldatmak sayılmaz.

0|0
    0|0
  • O zaman eşinin çarşı izninde kafede oturup bir ya da bir kaç kızla bişeyler konuşmasına ses etmeyeceksin

0|0
    0|0
  • sayılır evet

0|0
    0|0
  • Konuşma empati yap sen bir yerde kalsan ornegin yogun bakimdasin 8 ay sonra kendine geleceksin sevgilinde yoklugunda flörtleşiyor zaman geciriyor bunu öğrensen tepkin ne olur

0|0
    0|0
  • Eğer arkadaş olarak muhabbet ediyorsan hiçbir sıkıntı yok. ama bir laf vardır bilirmisin. sana güveniyorumda çevreye güvenmiyorum diye.

0|0
    0|0
  • Önemli olan senin niyetin. Toplumda yaşadığını unutma ancak dediğim gibi, iş sende bitiyor.

0|0
    0|0
  • Sohbet muhabbet bile olsa yanlış. O sen yokken senin arkandan böyle bir şey yapsa ne düşünürsün? Empati yaptığında anlayacaksın

0|0
    0|0
  • Bir şey olmaz rahat ol. Kötü bir şey yapmıyorsun. Konuşmak rahatlamaktır.
    Ama sevgiline bu durumdan bahsetmemen en akıllıca seçim olur. Söylediğini farz et sonuç sadece baş ağrısı olacaktır. Bir devamı olmayacaksa bence sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • Samimi konusursan evet

0|0
    0|0
  • aldattığını hissediyosan öyledir hissetmiyosan değildir

0|0
    0|0
  • hayır bir arkadaşınla konuşsan neysede internetten erkek bulup konuşmak olmaz. hemde sevgilin isteyerek değil vatan borcunu ödemeye senden uzaklaşmış

0|0
    0|0
  • Zihninin zarı patlamış dikiş tutmaz artık.. Sizin için önemli ondan söyledim..

0|0
    0|0
  • Daha şimdiden canım sıkıldı diye erkeklerle fingirdeşirsen bir süre sonra canım sıkıldı diye daha farklı şeyler yapabilirsin. Yaptığın yanlış bir şey.

0|0
    0|0
  • Askerdeki erkek arkadaşın bunu bilse razı olur mu. Bunu kendisine sor. Bize değil.

0|0
    0|0
  • O da bel altı muhabbet yapmadan başkalarıyla konuşuyorsa sayılmaz. SAYILIR TABİİ!!!

0|0
    0|0
  • yok aldatmıyorsun

0|0
    0|0
  • kız arkadaşın yok mu senin uçkursuz :)

0|0
    0|0
  • o sevgiline baglı

0|0
    0|0
  • aldatmışsın.

0|0
    0|0
  • haberi yoksa evet sayılır

0|0
    0|0
  • Sayılır

0|0
    0|0
  • Aldatmak olmasa da sevgilini aşırı üzecek bir durum.

0|0
    0|0
  • Yok.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 6

• adam hem asker hem kafasında bir milyon soru.. can sıkıntısına netten erkeklerle konuşmak nedemek onun için dua ediceğine kendini sosyelemi attın bravo👏🏻 sevgilin vatanı korusun sen bir duygularını koruyama az enpati yap

0|1
    0|0
  • Gösteriyorum ama elletmiyorum muhabbeti yapmaya gerek yok net aldatıyorsun sonuçta çocuğun haberi yok olsa tekmeyi basar gunahına girme..

0|0
    0|0
  • Bakış açılarına göre değişir

0|0
    0|0
  • Sen olsaydın normal karşılarmıydın? Cevap sende aslında olumlu veya olumsuz. Seni aldatmış olurmuydu? Bir düşün cevabı kendin vericeksin zaten.

0|1
    0|0
  • aldatmak tam olarak degil; ama eger bu konu sevgilinin sana karsi olan güvenini sarsacak bir durumsa; ve eger gercekten sevgilini seviyorsan; yapma derim

0|0
    0|0
  • Onun yerine kız arkadaşlar bul ve onlarla muhabbet kur. Daha mantikli

0|0
    0|0
Yükleniyor...