Her gün tecavüze uğrayan bir kadın ne hisseder?

Bir kadın her gün tecavüze uğrasa, diyelim kocasını babasını öldürseler ve bir grup çete lideri önderliğinde insanlar tarafından gaspedilseler ve hergün kendisini pay olarak seçen çete üyesi tarafından sekse zorlansa itaat etmek zorunda kalsa ne hisseder?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Hissedemez. Sonu intihar olur genelde.

0|0
    0|0
    • Mahomed ve adamları bunu yaptılar ama onlara kutsal gözüyle bakılıyor. Keza padişah efendilerimize de öyle

• Tarihin hiç bir döneminde kadınları aşağılayan hiç bir görüşü veya davranışı doğru bulmuyorum.

• Kesinlikle aynı fikirdeyiz. Çok teşekkür ederim

En İyi Erkek Görüşü

• iç dünyan bokk dolu kardeş. aklıma aletta ocean ın bir filmi geldi. bir mafya filmiydi o da. aynen böyleydi

1|1
    0|0
    • Hayır benim fantezilerimle alakası yok. Cariyelik denen sapıklığı savunan ve din diye benimseyen insanların oldugu bir ülke için bu soru normal karsılanmalı

• Muhammed ve sahabeleri yüzbinlerce kadını cariye yapmış bu duruma ne diyorsun diyorum?

• cariyeler istekliyse, bu işin davası olmaz diyorum.
      yok zorla alıkoyulmuşlarsa ayıp etmişler diyorum

Kızlar Ne Diyor 3

• Manyak olur dengesi bozulur

0|0
    0|0
    • Peki nasıl oluyorda fetihler de elde edilen esirlere yapılan tecavüzü Arabistanda pastafaryan dini 1400 yıl önce yayıldıgından beri pastafaryan coğrafyasında süregelen vahşeti kutsayabiliyor insanlar? Adına fetih diyorlar üstelik

• Sayın mahomed ve adamları mekkeden pastafaryanizmi yaymak için çıktıklarında yüzbinlerce kadını esir etti cariye yaptı ve tecavüz etti. Padişah lar da öyle. bugun topkapı sarayına gidin harem denilen hapishaneyi gezin. yerin altına yapılan sıgınakları görün onların acılarını hissedin lütfen

• Bilmem sanırım kendine olan saygısını kaybeder her an tetikte olur korkar kişiden kişiye değişir belki içine kapanır bilmiyorum

0|0
    0|0
    • O halde cariyeler için ne dersin. Sahabe diye anılan zatlar ve liderleri kendine padişah diyen zat ve orduları hep fetihler de 1400 senedir kadınlara tecavüz ede ede dinlerini yayıyorlar. malum dinden kastım pastafaryan dini onu da belli etmek istiyorum

• Ben her türlü köleliğe karşıyım cariyelikte bir tür kölelik buna ne derlerse desinler ister fetih ister din bence affedilemez bişey herşeyden önce onlar insan

• Helal olsun gerçek düşünen insan

• Ölür be hayatı biter. böyle fikrin varsa sakın yapma hayvana bile yapılmaz

0|0
    0|0
    • Cariyelik denen sapıklık için ne dersin peki?

Erkekler Ne Diyor 3

• İlk fırsatta 😣🔫

0|0
    0|0
  • artık sadece zevkine bakmak mecburiyetinde kalacak yapabileceği başka birşey yok

1|0
    0|1
  • Sapiksin

0|0
    0|0
Yükleniyor...