Bu arkadaşlarımla görüşmeyi kesmeli miyim?

Sürekli sevgilimle dalga geçiyorlar. Her şeyiyle maddi durumuyla. Çocuk zaten hepsi çocuk gibiler zerre olgun olan insan bunu yapmaz. Her şeyiyle dalga geçiyorlar. Hep bir ezme şeyleri. Bunların 2 si erkek 1 tanesi kız. Bugün o kızın nişanı vardı mesela sevgilimle bende ordaydım öbür 2 erkeğin yanına hiç uğramadım zaten dalga geçmişler sürekli bilmem ne. Bir tanesi hatta satış yapmışmışım konuşmamışım onlarla benle konuşmıcakmıs ama sevgilim zerre sevmiyor yani napabilirm gidemezdim anlayıs önemli

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

• Senin değer verdiğin bir insanı baştacı yapmayan ve ona saygı duymayan insanlarinssna saygısı yok demektir. böyle insanları çevreden uzaklaştır, ciddi şekilde.. sana bir abi nasihati olsun.. tecrübeye güven. O insanlardan sana hayır gelmez.. Sana değer veren insanlar ise , yanında sokak çocuğu bile getirsen , saygıyla ve sıcak davranır ona.. Burada asıl değersiz görülen sensin aslında.. Sana ve sevdiklerine değer vermeyen insanlar , hayatında yeri olmayan insanlardır..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kes. Öncelikle sevgilin için daha iyi olur, sen de kurtulmuş olursun.
    Benim de iki yakın arkadaşım sevgilimin görünüşüyle dalga geçerlerdi. Hele bir tanesi bayağı kötülerdi, sen onu sevmiyorsun falan da derdi. Sonra öğrendim ki bu kötüleyen benden hoşlanıyormuş, diğeri de şimdi sürekli sevgilimle konuşmaya çalışıyor nedense... Yani bilemiyorum. Ya gerçekten salaklar ya da bunun altında başka nedenler yatıyor da olabilir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Doğru olanı yapıyorsun. Kibir iyi bir halt değil. Kibirli insanları hayatından çıkar sen sevmişsin ve onunlasın buna espri katarak bile sevgilini yerlemeleri elle tutulur akla girer şey değil. Arkadaş değil bunlar salla gitsin.

1|0
    0|0
  • İlişkiniz ciddi ise önce onları uyarın. Devam ediyorlarsa bende görüşmelerinizi iyice azaltın. Sevgilinizde bir sorun görüp sizi ikaz etseler neyse de, dalga geçme olayı terbiyesizlikten başka bir şey değill

0|0
    0|0
  • boşver gitsin

0|0
    0|0
  • Kesinlikle onlarla görüşme.

0|0
    0|0
    • neden böyleler sence?
      benim takıntım arkamdan konuşulması vs vs

• ben zaten bir şey kaybettiğimi düşünmüyorum..

• Karaktersizlik yazmak istedim bir önceki yorumda

• konuşmayı derhal bırak

0|1
    0|0
  • Vay be böyle sevgilisine sahip çıkanda varmış 👏👏👏

0|0
    0|0
    • çıkarım tabi öldürürüm bile onları.

• yol ver gitsinler

0|0
    0|0
  • aynen oyle sevdıgın adamın yanında ol

0|0
    0|0
  • Kesinlikle görüşme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Sevgilinle dalga geçmeleri senin ilişkinle de dalga geçmeleri demek. Neden böyle insanları hala hayatında tutuyorsun ki? Olgunluktan uzak terbiyesiz insanlar belli ki.

Üstüne üstlük hangi yüzle birde yanlarına gitmedin diye tavır alabiliyorlar ki? Zihnen anlaşamadığının sende farkındasın. İletişimi bir anda kesmesen bile uzaklaşıp belli bir sınır koymalısın onlarla arana. Ayıptır ya yaptıkları şey.

0|2
    0|0
    • Onlar gerçi her şeyle dalga geçen insanlar çocuk gibiler.
      Evet satmışım onları, ayıp olmuşmuş.

• Bence de kaybetmedin. Sevgilinle bir hayat kurmaya kalksan bu insanlar ne kadar dahil olabilir ki hayatına zaten? şu anda olamıyorlarsa o zaman hiç olamazlar.

• okulda görürsem de muhattap olmiyim zaten olmuyordum

• Muhabbeti kes :))

1|0
    0|0
  • Bence de böyle insanları çıkar hayatından

1|1
    0|0
  • Bazı insanlar haddinden fazla hayatına karısma yetkisine sahip hisseder kendilerini. buyuzden cok arkadasimi sildim hayatimdan. kim ne der diye endise duymaktan kendi duygularimizi goremez olduk. iyiki yapmisim dedigim seylerden biridir bu. senin hayatin senin secimlerin. sonunda biz sana demistik lafini duymak pahasina da olsa kimsenin lafina aldiris etme. hayat bir tecrubedir yasamadan bilemeyiz. tecrubeleride kendi aklimizla cozmemiz lazim baskalarinin akli olmamali :)

1|0
    0|0
  • Oyle arkadasmi olurmus.. gorusme bencede

1|0
    0|0
  • O kızı al bir köşeye çek kafa göz dal içini rahatlat hatta kaburga kemiği varya onun altındaki boşluğa tam ortasına geçiir yumruğu bitti onun işi 😄 kız öyle bişey yaparsan ölür gider haberin olsun bide onun yüzünden yatma içerde 😄 ama şaka bir yana gerçekten böyle arkadaş mı olur ya görüşme artık en iyisi bu ne yapmaya çalışıyosa

0|0
    0|0
  • Evet , görüşmeyi kesmelisin.

0|0
    0|0
  • Sevgilinle dalga geçmelerine izin verecek kadar çok yüz vermişsin

0|0
    0|0
    • aynen öyle.

• neden böyleler sence?

• Fazla değer verip mutlu ediyorsa seni kardeşin bile olsa kıskanmak değil ama gıpta edebilir

Yükleniyor...