Kötü rüya başkasına anlatılır mı?

Çok kötü bir rüya başkasına anlatılır mı? Ama aşırı kötü 😭😭

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

• Anlatıyım nolacak 2 tane cin geldi teyzem ve yeğenim kılığında sordum neden yaptınjçız güldüler bana siz kimsiniz dedim ifritlerdi evin içinde ifritleri aradım gerçek cidden

0|0
    0|0
    • Anlatmak istiyorum ama anlatma diyorlar 😂

• Yok ya tanıdıktı indirim yaptı haram etmemiştir dimi yeni aldığım botun iki gün önce de önü açıldı 😒😒

• Sende bir cünüplük var ne diyim git gusul al

En İyi Kız Görüşü

• Anlatmayın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Anlat gitsin

0|0
    0|0
  • Anlatmamak daha iyidir bazen.

0|0
    0|0
  • Niye yasak mı?

0|0
    0|0
  • Filmi bile çekilip herkese anlatılabilir. Neden anlatılmasın ya.. Tılsım değil bu rüya.. :D

0|0
    0|0
  • anlatma sakın bununla ilgili bir hadis var

0|0
    0|0
  • Kotu degil, iyi ruya bile herkese anlatilmaz

0|0
    0|0
  • Anlatmaman lazım kötü şeyler olur sonra pişman olursun

0|0
    0|0
  • ben anlatırım :D

0|0
    0|0
  • la bir git artık kıme anlatacaksan anlat

0|0
    0|0
  • anlatma iyide olsa kötüde olsa anlatma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Niye olmasın? İçinde tutmak daha kötü hissettirir. Eğer birine anlatırsan biraz rahatlarsın, hem onunla yüzleşmene yardımcı olur.

0|0
    0|0
    • Ama karşıdaki de benden korkabilir 😭

• Rüyalar genelde mantıksız olur. Maruz kaldığın şeyler, bilinçaltın falan etkiliyor. Mesela bir konuyu çok düşünürsen veya onun hakkında birçok görsel görür, konuşma duyarsan falan rüyana girebilir. Ya da bilinçaltında bir şey yatıyordur, onunla ilgili sembolik şeyler görebilirsin, abartı veya "garip" şeyler. Zaten bu tür şeyler bir araya gelince saçma bir şey çıkıyor ortaya. Korkma yani. Tabi anlayışsız bir insana anlatmamak da iyi bir fikir.

• Evet anlatılır

0|0
    0|0
  • rüyanı kimseye anlatma anlattığın kişinin kalbi fesatsa rüyayı gerçeğe dönüştürür aç musluğu suya anlat aksın gitsin rahatla...

0|0
    0|0
    • Metafizik bir rüya idi 😪😪

• Biliyorum olmaz 😭

• ama istersen özelden anlatabılırsın kalbm fesat değil ve hakkında kotuluk ıstemem cunku senı tanımıyorum ve bazen bır yabancıya anlatmak en ıyısı =)

• Anlatilir

0|0
    0|0
  • Derler ki rüyaya ilk kim yorum yaparsa kişinin yaptigi yoruma gore deisirmiss anlatma bence ki anlatsana bile iyi yorum yapıcak birisi bul :)

0|0
    0|0
  • Aslında rüyayı anlatmam pek doğru değildir. Fakat hayra yoracağına emin olduğun kişiye, annene Vs. Anlatabilirsin

0|0
    0|0
  • Anlatilmaz derler ama sen bilirsin

0|0
    0|0
  • Ne gördün

0|0
    0|0
  • Kötü rüyaları değil genel olarak rüyaları anlatıp yorumlatmamak gerekir diyelim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...