Kezban nedir? Kezban kime denir?

Kezban nedir? Kezban kime denir?

Evet guzelce acıklayacak var mı?

0|0
7|11

En İyi Kız Görüşü

• kezban sacma bir uydurma bence.. insanlarin dis gorunusunu davranisini yadirgamak kimsenin haddi degil

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• https://www.youtube.com/watch?v=RUcae1TbUuc Nedir sorularını burdna bakanbilirsin :D

1|0
    0|0
  • özggür kekoistan ve kezbanistan yakındır :D bir topluluga uymayan davranış ve gıyınışıyle + tipen çirkin olanlara derler ama ben demem ben sadece avvvam tabaka derim insanlara

0|0
    0|1
    • Ama demissin burada :( kekoistanda kekoin mi uretiliyor du? Galiba bunların kafa ondan hep ucuhhh :D

• Kamil erkeklerin kızlara yakıştırdığı bir tabir.

0|0
    0|0
  • Benim bildigim tek kezban var o da isim olarak kullanılan ayol 😄

0|1
    0|0
    • Yenge yenge kezbam yenge mıhtarmı oldun kezban yinge. Bu dizi geldi aklima

• İsmi kezban olanlara kezban denilir.

0|0
    0|0
  • Birisine kezban diye sıfat takan kişiye denir.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Kezban; (snne be slk. s / bna mı dysn / snsin eziq / hıı öyle öyle ) gibi terimler kullanan, regl döneminde sevgililerinin ağzına sıçan, mekanda iş atıp çıkışta ne diysn be canım ben sana bakar myım diyerek erkekleri aşağılama yoluna giiden, kol kılları olan, bıyıklarını 10 günde bir alan, instagram a sürekli eli saçında resimler atan tipik Türk kızlarının bir versiyonu. edit: (hepsi bu grupta değil)

0|0
    0|0
  • İsmi kezban olan kızlara seslenme şekli.. Gerisi ergen işi..

0|0
    0|0
  • Kedinin ulaşamadığı ciğerdir ''kezban''.

1|1
    0|0
  • Biri uydurmuş gidiyor işte öyle bişe.

0|0
    0|0
  • görünce anlarsın direk

0|0
    0|0
  • kıyafet davranışlar karakterr

0|0
    0|0
  • Yalancı denir. Fakat barış manço Kezban şarkısıyla bu isme olan tepkiyi ortadan kaldırmış büyük bir isim bana göre.

0|0
    0|0
  • Kezban diye özgüveni ve egosu yuksek olan kızlara denir :)

0|0
    0|0
  • Oturmasını kalkmasını bilmeyen kezbandır bunun erkekleride var onlarda kanka dur

0|0
    0|0
  • Daha iyi açıklanamazdı

http://youtu.be/wD5sECWnAog

0|0
    0|0
  • erkegin kendini begenenine

0|0
    0|0
Yükleniyor...