Sizi çok seven canını verecek kadar hep yanınızda olacak kadar , yoksa şöyleki ben sevmeden olmaz mı diyorsunuz?

Hepimizin bildiği gibi bazıları çok sevsede kimisi bir çoğu diyim , kız erkek ayrımı yok tabiki bu seyde, herkez yapıyor sizi seveni elinizin tersiyle itip ya seref. size ya da kaşara gidiyoruz bu bir gercek yani siz nasıl birisisiniz ne yapıyorsunuz bu durumda ,

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• Herzaman bize değer verenin değilde ağzımıza s*ıçanın peşinde oluruz

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan bence hayatında tek bir kişiye aşık olur ve aşkı için herşeyi yapmayı göze alır almalıdırda. Tabi çoğu örnekte görüldüğü gibi siz birisini çok seviyosanız gerçekten ve yürekten aşıksanız o kişi genellikle ya başkasını sevdiğini ya da sizin hakkınızda şüpheleri olduğu için bir türlü kavuşamazsınız.
    Kardeşim ben sana gerçek hikayemi anlatıyım lanet olsun aşık oldum daha yaşım 18 olmasına rağmen sevdiğim kızın kucağındaki çocuğumun bana baba diye seslenişini ben o kızda hayal ettim oda beni sevdiğini söylüyodu ama aramızda bir engel vardı oda eroin ve tekrar lanet olsun ki bu eroin size en sevdiğinizi kırdırıp ayırabilecek kadar bencil kıskanç maddenin teki ben o kızı hala deli gibi seviyorum o kızın beni sevdiğini biliyorum artık eroinde içmiyorum rabbime milyonlarca kere şükürler olsunki tedavi oldum bıraktım eroini ama bana başında destek olsaydı sen junkiesin olmaz gibisinden düşünmeseydi beraber olabilseydik bana inandırdığı o aşkının gereğini yapsaydı inan ben ölüp cennete gitmek istemezdim bu dünyada onla olmayı yeğlerdim ama ben artık anca onun başkasıyla mutluymuş gibi pozlar vermesini seyredebiliyorum onun için ne acılara katlanmıştım eroin içmeyince çekilen o acıları kimse anlayamaz ilk görüşte değil duyuşta aşık olduğum seni seviyorum yalanlarına inandığım o kız şimdi oğlanlarla foto atsın bende sevdiğim kız benle olmasa bile bir yerlerde mutlu diyetek avutiyim kendimi aşk biraz feda ister destek olmak bırakmaktan daha kolay ya nedirki senle olmaz yerine benim için bırakabilirsin demek çok mu zordu ben bıraktım noldu onun bahsettiği sözde aşkına neyse ya bu kızlar hep böyle sanırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...