Hiç karşılaştıniz mi?

Ölüm tehlikesiyle hiç karşılaştıniz mi? Ben 3 kez karşılaştım bir keresinde evimiz yanmisti ben apartmanda mahsur kalmistim ikincisi ise boynuma demir korkuluk düşmüştü diğeri ise traktör ile römork arasında sıkışıp kalmistim

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Rahat bes defa var ve her sederinde hayatim film seridi gibi oluyoo ve hep bu seferse yirttim diyorum 😄

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• 1. Frensiz bisikletle 250 metre yokuş aşşağı son sürat duvara girmiştim. Tek hatırladığım duvar vardı okadar, sorasını hatırlamıyorum. Boyun kırılmadığı için ya da beyin kanaması geçirmediğimden şanslıyım,
    2. aynı yokuşun aşşasında karşıdan karşıya geçerken yokuştan gelen araba çarpmıştı altında kalmıştım ( ne yokuş ama )
    3. Oyun parkındaki kaydıraktan baş aşşağı kaydıydım, finalde sivri büyük bir taş varmış, son anda gördüm de yapacak bişe yoktu, saplandı anlıma, hala izi duruyor
    4. 3 metrelik kanalizasyona kafa üstü düşmüştüm, boyun sağlam hala çalışıyor, beyinde yerinde, sanırım yerinde yani emin değilim

1|0
    0|0
    • 5. Odamı ateşe vermiştim sonrada çıkamamıştım az kalsın gidiyorduk öbür tarafa

• Yokuşta bişe yoktuda, bende vardı 😄 hey gidi günler 8 yıl oldu taşınalı ordan

• Eheh 😀 iyi olmuş o halde

• sen sayısal oyna tutar

1|0
    0|0
  • Boğulmuştum. Sivri bir kaya denk gelmişti, ona tutunmuşta kurtulmuştum.

1|0
    0|0
    • Hayatınız da da o kayayi bulmanız dilegimle

• Peki bunlardan kurtulduğun için şanslı olduğunu mu düşünüyorsun ya da bunlar başına geldi diye şanssız mı olduğunu düşünüyorsun?

1|0
    0|0
  • Allah korusun ya. Benim kide yola cikarken tamda araba gecmisti Allahtan carpmadim dikkatsizlikten

1|0
    0|0
  • nasıl bir yasama azmi bu boyle :D

1|0
    0|0
  • Kucukken. Bir kutu hap icmistim. Doktorlar kurtaramayacagiz demis ama kurtulmustum gozumu actigim ani hatirliyorum.. bir de apandistim patladi zehir yayilmisti dayanamayip almislardi.. 2 kez ölümden döndüm..

1|0
    0|0
  • yok yaşamadm

1|0
    0|0
  • Çok. Fszla

1|0
    0|0
    • Mesela bizimle paylaşmak istemez misin

• Geçen sene içmekten komaya girdim zor kurtuldum

• geçmiş olsun içmene sebep olan kişi girsin komaya sen girme

• bir kere kalp de kas sikismasi yasamistim. O an gercekten olecem sandim

1|0
    0|0
  • Sonuncuya dikkat et

1|0
    0|0
  • Sen bu yaşa kadar bayaa iyi gelmişsin o zaman.

1|0
    0|0
  • kaç canlısın mübarek :) bende bir kere soba zehirlemişti

1|0
    0|0
    • Ben de soba gaz sizdirdigini fark edip babamlari
      Kaldırmıştim

• geçmiş olsun, daha günlerimiz var işte

• Oyleymis ☺

Kızlar Ne Diyor 4

• Allah kurtarmış şükredin

1|0
    0|0
  • bazı sıkıntılar oluyor elbette ama bu derece değil. hakikaten sınırında dolaşmışsın.

1|0
    0|0
    • Traktör den capanin üzerine düşmüştum alnim yarılmıştı Menemen bağlamislardi ameleler 😊 hala iz var

• geçmişler olsun

• Teşekkürler ☺

• Boğulmustum o zaman yaşadım :D

1|0
    0|0
    • Geçmiş olsun maglesef boğulmalarda herkes şanslı olmuyor..

• Evet kıl payı kurtuluyorum genelde😊

1|0
    0|0
Yükleniyor...