PKK dan kürtler neden kaçıyor?

Operasyon olan yerlerde kürtler pkk ya katılıcağına ordan kaçıyor ve destek vermiyor hani bölünmek istiyodunuz? bu kürtleri anlayan varsa anlatsın bana

0|0
6|27

En İyi Erkek Görüşü

• Destek vermekten korkuyorlarda olabilir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gidecekleri yeri bildikleri için neresi diye sorarsan (Kara Toprak)

0|0
    2|1

Erkekler Ne Diyor 26

• Pkk dan kaçıyor olsalar o bölge de pkk nın işi ne?
    Hem devletin ekmeğini yiyor hem de pkk destekçisi asker polis varken yaşasın TC onlar çıkınca apocu gerilla.

1|2
    2|2
  • her kürtü pkklı zanneden beynine tüküreyim senin

1|3
    0|1
  • pkk kürtleri temsil eden bir örgüt değildir genel itibarla bakıldığında devletin zaafını iyi değerlendirmiş bir örgüttür ama kürtlerin çoğu bu örgüte destek vermemiştir küçük bir kısmı ise ağır sempatizanıdır bunuda görmek lazım zaten böyle olmasa belli bir bölgeden beslenmesi mümkün olmazdı ama genelde kürt kökenli vatandaşlarımızın bir çoğu bu elikanlı başka devletlerin taşeronu olmuş örgüte destek vermiyor

0|0
    0|0
  • hepside pkk lı değil ayrıca insanların yapacakları çok bişey yok orda bulunan karşılarında dursa öldürüyolar yanlarında dursa zaten ölecekler ya da tutuklanıp hayatları kararacak bana verseler 6 ayda pkk felan bırakmam o kadar net söylüyorum ordaki halkta huzur içinde yaşar

0|0
    0|0
  • Batıdaki insanlar teroristi barindirmazlar asla zamaninda icinize sokmasaydiniz böyle olmazdi diyorum ben onlara adamlar ellerini kollarini sallaya sallaya doğuda geziyor terörist halkin umrunda deildi bir zamanlar onlarda cogaldilar cocuklarini çaldılar terörist yaptilar şimdide kacacak delik ariyorlar balik bastan kokar zamaninda destek verip iclerine almicaklardi ben onu bunu bilmem arti son seçimde teroristlere oy verdiler onlarda saldirdi kendilerine iyiki vermisler yani

1|0
    1|0
  • Butun Kürtler destekliyor mu sanıyorsun?

1|2
    0|0
    • yüzde 99 unu öyle sanıyorum

• Ben Türk'üm anlamam 😶

1|1
    0|0
  • Ben simdi sana uzun uzun kürtlerin ve pkk nın farklarini anlatirimda bu yasina gelip bu soruyu soran yine anlamaz

1|2
    0|0
  • Biz bölünmek istemiyoruz pkkyı da desteklemiyoruz sadece eşitlik, adalet istiyoruz batıda siz rahatça bir eliniz yağda bir eliniz bağdayken doğuda savaşın içinde bombanın içinde büyüyor çocuklar.

2|0
    2|0
    • Temizlik yapıyorsan orda ki vatandaşının canını malını da güvenceye alıcaksan sen kaç tane devlet eliye sivil öldü biliyon mu?

• evet o konuda haklısın

• Kürtlerin çogu pkkyı desteklemez, destekleyenlerden de aktif destekleyen sayısı azdır, cizre, sur gibi radikal bölgeler sadece...
    Pkk ülke topraklarında son demlerini yaşıyor, bu devlet onlara el uzattı, insanlık yaptı anlamadılar şimdi yine aynı devlet o pkk sempatizanlarını yok ediyor, çok da iyi yapıyor komple haritadan silinmesi gereken yerler var...

0|0
    0|0
  • YavruCum , pkk ya destek veren kurtler değil Ermeni soyu olan Kürtler dir her kurt pkk li değildir , kaçmasınlar da ne yapsınlar? Terörist mi olsunlar? Kacsa suç destek verse suç ya bu akp zihniyetinden vazgeçin artık Türk Olmak bunu gerektirir
    Milliyetci olmak bunu gerektirir. Artık kurtleri terörist olarak görmeyin, görmeyin ki bu sorun çözülsün senin gibi akpliler oldukça çözülmez ama neyse Bende Türkum kurt değilim bu arada

0|0
    0|1
  • Her kürt pkk ya da bölünmeyi desteklemez

0|1
    0|0
  • Pkk ile kürtleri özleştirmeyelim

0|1
    0|0
  • kaçanlar pkk lı değildir

0|0
    0|0
  • çok kürt arkadaşım oldu ve her zaman ilk arkadaşlarım kürtlerden oldu. ben sadece 2 tanesinin desteklediğini gördüm

0|0
    0|0
  • Kardeşi kardeşe kırdıranlar kürt değil şarapçı orul orul o ve ç ermeni tohumlarıda ondan

0|2
    2|1
    • kardeşiz diyen kürt ben hiç görmedim fazla dindar kürtler hariç tabi onlar islam kardeşiyiz diyolar

• Bak çok değil 40 ya da 30 yıl önce askere alınırken yani çavuş subay olurken diyelim adamın adı Mehmet. Şu Mehmete bir bakalım diye evine giriolar Şarap viski varsa alıolar yoksa eğer Kitabımız var ise almıolarmış yani. Sen Şimdi dindardan bahsedionda Para gibi kimde olduğu belli değil yani

• Alçaklar ve hainler onlar için bu söylenebilir düşünsene yüzyıllardır kendilerine ait bir ülkeleri olmamış

0|0
    0|0
  • Tek bir tane akıllı yorum görmedim kimse ne olduğunu bilmiyor görmüyor bence...

0|0
    0|0
  • Kürtler beyinciği alınmış kuş gibiler ne yapacsklarını bilmiyorlar

0|0
    1|1
  • pkk ile kürtleri aynı kefeye koymayın

0|0
    0|0
  • artık pkk yok çünki burası iyice kötüye gidiyor

0|0
    0|0
    • nasıl yani

• anlamadım ki şu an senin oldugun yer pkk lıların elinde ve polisler adım adım pkk lıları temizleyip oraya mı geliyor

• karsımda pkk var fakat yavas yavas olaylar yapıyorlar 2 gün önce okulun girişine hendek kazdılar mesela polislerde gün boyu gece degil devriye geziyor bulduklarına karsılık veriyor

• Her Kürt pkklı değil ve onu savunmaz. Kafan basmıyor mu?

0|0
    0|1
    • anlatan olursa adam gibi neden basmasın

• dindar oldugu için

• Eee? Demek ki dindar Kürt var ve bu şerefsi zlere
      Destek vermiyor dimi

• kürdüz kürtçüyüz kürteşçiyiz

0|0
    0|1
    • o kadar kürtçü biri nie türkçe konuşur yazar? bak ben 1 kelime bile kürtçe bilmiyorum bilsemde ztn konuşmazdım yerinde olsam tövbe ederdim ve utanırdım kendimden türkçe konuştuğum ve türk bayrağı altında yaşadığım için

• mantıklı olan bu az düşün.. düşman oldugun devletin dilini nie kullanıyorum die sor

• Kim bölünmek istiyoruz demiş man kafa

0|0
    0|0
    • insan gibi konuşmayı öğren önce sen

• Bunun farkına varın artık pkk kürt örgütü değil o masum insanları kullanıp düşman etmek istiyorlar bize kürtler bölücü değiller...

0|1
    1|1
    • neden bu kadar eminsin?

• Bak şimdi pkk grupları kızlı erkekli gezerler üstekik doğuda bir kızın elinden tutup gezenler bile ayıplanırken birlikte gezmeleri ne kadar mantıklı? Cizrede kürtler onlardan kaçıyo çünkü onlara zulüm ediyolar bu neden? Bide neden bir pkk grubunun elinde ermeni bayrağı vardı?

• kurunun yanında yaş da yanar. şerefsizler . soyu bozuk ermeni maşaları.% 80 hala orada barınan kurtler pkk destekçisi. çünkü fatura dertleri yok kaçakcılıktan paranın awına koydular. o yedikleri hurmalar bugun dötlerini tırmalar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• PKK den kaçmıyorlar. TC katliamından zulmünden kaçış var, tanklarından, binlerce polisinden askerinden kaçış var.

Göz önüne alın.

0|1
    0|2
    • @Espinoza sizdeki bu faşist katil beyin bunu da yapar. Leş ağzını da al git terbiyesiz.

• o zaman bu kürtler neyi bekliyor zulum devletinden kurtulmak için? nie ayrılmıyolar hala? benim anlamadığım bu

• ayrıca pkk nın öldürdüğü siviller evini gasp ettiği haraç kestiği nde kürtere zulum yapmış olmuyolarmı? ve kaçanlar nereye kaçıyo? kuzey ırak a mı? gene TC dediğin devletin bir başka kentine gidiyolar TC istese ordada katliam yapar yapamazmı? demekki TC den değil PKK dan kaçıyolar sanki?

• neden bölünmek istesinler , isteyenler nankör olan kesim.

0|0
    0|0
  • Bölünmek istemiyorlar ki bunu 5 kişiden 2si anca istiyordur.

0|1
    0|0
    • nerden bu sonuca vardınız

• Ben bı kurdum ve istemiyorum cunku. Aılemde ıstemıyo. Onyargılarınızdan kurtulursanız daha guzel bı yasam surersınız. İyi aksamlar

• Sen bir kere Her kürtün PKK lı olduğu düşüncesini at kafandan her kürt Pkk yı desteklemez

0|0
    0|0
  • Kürtleri zorbalıkla pkk yapıyolar cünkü her kürt onları tutucak degil tutanlarda var ama tutmaynlarda var elbet

0|1
    1|0
Yükleniyor...