Sübyanist kimlere denir?

sübyancı kendinden küçüklere ilgi duyanlara nedir. peki sünyanist kimlere denir?

Güncellemeler:
sübyancıları sevenler var onlara ne denilir? sübyancı olduğunu bile bile sevenler var yani sübyancı erkeklere ilgi duyanlar var. onlara sünyanist mi denir? örneğin şeytana tapanlara satanist denildiği gibi.

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• istanbullu sübyancılara diye iğrençleşmek istiyorum :P

1|0
    0|0
    • sübyancıları sevenler var onlara ne denilir? sübyancı olduğunu bile bile sevenler var yani sübyancı erkeklere ilgi duyanlar var. onlara sünyanist mi denir? örneğin şeytana tapanlara satanist denildiği gibi.

• yaa bu nasıl bir düz mantık kurma şeklidir bir satanistten yola çıkarak ne nistler bulursun sen şimdi :D
      birincisi sübyancı sevene sübyanist denmez örnek vermek gerekirse futbolu sevene futbolist ya da futbolnist denmediği gibi ikinci olarak merak ettim nerden nasıl takıldın bu konuya ve bu bilgiyi napıcaksın?

• Sitede bir tane subyancisi sorusu gördüm :D sonra kendi kendime dedim ki acaba subyancilara sevgi besleyenlere ne deniliyor diye :D :D

En İyi Kız Görüşü

• ilgi duyulan küçük kişiye

1|0
    0|0
    • sübyancıları sevenler var onlara ne denilir? sübyancı olduğunu bile bile sevenler var yani sübyancı erkeklere ilgi duyanlar var. onlara sünyanist mi denir? örneğin şeytana tapanlara satanist denildiği gibi.

• Ondan bahsediyorum bende.. O sevilen kucuk kisi demekki subyanci seviyo ki oda birlikte oluyo sübyanist oluyo

Erkekler Ne Diyor 6

• Öyle bir kavram yok uydurma tamamen.

1|0
    0|0

• Söyledim sana öyle bir terim yok.

• Şimdi misal 30 yaşında birinin 25 yaşındaki birine ilgi duyması farklı yaşı küçük demek hatalı cümle. Gerçeği çocuk yaşta birine ilgi duyan olgun kimselere denir. Sapık kısaca

1|0
    0|0
    • şimdi bide sübyancıları sevenler var onlara ne denilir :D

• sübyancı olduğunu bile bile sevenler var yani sübyancı erkeklere ilgi duyanlar var. onlara sünyanist mi denir? örneğin şeytana tapanlara satanist denildiği gibi.

• Ben aptal diyorum =)

• Sen cocuklara mi ilgi duyuyorsun

1|0
    0|0
    • sübyancıyı sevene ne denir onu sormuştum ben.

• Kafaniza takdiginiz seye bak adi ustunde subyan ergen kafasi bulanik onu kendi emellerine kullanirlar da

• küçüklere takıntı haline getirenlere

1|0
    0|0

• onun bir tanımı var mı bilmiyom haydar dümen abimize sormak lazım

• Sübyanistlere👍

1|0
    0|0
  • çocuklara ilgi duyana

1|0
    0|0
    • sübyanı sevene ne denir onu sormuştum ben yanlış anlamışsınız.

• sübyancı yazcaktım. yani sübyancıyı sevene.

Kızlar Ne Diyor 1

• Antropolojide farklı toplumlarda evliliklerdeki yaş farkını sorun etmeyen gelenekler mevcuttur. Özellikle ataerkil toplumlarda kadınlar kendilerinden yaşça büyük erkeklerle evlendirilerek "elden çıkarılır." Ya da ailesi kızının iyi bir hayat yaşaması için sosyal statüsü olan fakat yaşça büyük erkeklerle de kızlarını evlendirirler.
    Genel olarak bizim toplumumuzda kadın erkek arasında 8 yaş farkını makul bulur. 13-15 yaş farkına da ılımlı bakılırken daha fazlasını yadırgarlar.
    "Sübyancılık" halk arasında "PEDOFİLİ" dir. Psikolojide pedofili bir sapkınlık. Tedavi edilebilir bir durum mu tam bilmiyorum. Kişi pedofili olabilir ve sizin bu kişiyi seviyor olmanız size özel bir terim uydurmamızı gerektirmez. Ama o kişi sapıktır ve kimse bir sapıkla birlikte olmak istemez.

1|0
    0|0
Yükleniyor...