Yurt dışında yaşayan erkekler bakabilirmi? Yabancı kızlar bizden etkileniyormu ne düşünüyorsunuz?

Benden etkilenen ruslar oldu hiç bir şey yapmadımda! Ayrıca, rusyada 4 sene yaşayan ülküdaşım oldu. Etkilendiklerini söyledi bana. Ama bizim kızlar anlamamakla diretiyor. Ne bilmem paramıza bakıyorlarmış. Oysaki, bende arkadaşımda zengin değiliz öğrenciyiz. O halde ne parasıymış?

Tabiki rus kızıyla evlenmeyi istemem aradığım tek bir nitelik olan; '' NAMUS'' eksik sonuçta. Bizim ülkeden olmasada, Türkmenle evlenmeyi düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz? Yazında görsün bizim kızlar. Belki yalan söyleyip, büyük günaha girmeyi bırakırlar.

Güncellemeler:
@impPower senin yorumunu merak ediyorum Fransızla evlenecektin harbi tipimizi beyeniyorlarmı? Şahit oldunmu?
Yurt dışında yaşadığını bildiğiniz arkadaşlarınız varsa etiket yapın yorum yapsın daha sağlam olur.

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Annem dzerjinskten. Annem sarışın ve galiba hep sarışın gördüklerinden esmer seviyor bu yüzden türklerde esmer olduklarından daha çekici geliyor olabilir

0|1
    0|0
    • Dzerjinskten ne demek? Sen hiç şahit oldunmu bizden hoşlandıklarını?

• Dzerjinsk, nizniy novgorod'lu yani. Hayır olmadım.

Erkekler Ne Diyor 2

• beğenirler dostum niye beğenmesinler ama ben pek türke benzemiyorum yalan yok :)
    ruslardaki beğenme tipe değil rus erkekleri kızlarına pek değer vermiyorlar onlarda kıskanılmayı sahiplenmeyi felan seviyorlar oyüzden türk erkeklerini severler

0|1
    0|0
    • Benim boyum 1.62 olduğu halde bile beyenenleri oldu. Neye bakıyorlar anlamış değilim. Bende tip genel olarak 10/6 dır en fazla. Arkadaşın tipi ise, benden kötüdür ama oda kız bulmuş rusyadan. Hemde zengin olmadığı halde! Senin boy kaç?

• benim boy 1.85 bro

• İyiymiş.

• Rus kızları bir melek

0|1
    0|0
    • Bizden etkileniyorlarmı peki? Bana bu lazım.

Yükleniyor...