Eşcinselim ve yalnızım sürekli Sıkıntılar yaşıyorum?

Eşcinselim arkadaşlar ama ilk olarak belirtiyim hani çüksüzlükten kızlara dönmüş ehehehee gibi şeyler söylemeyin isteyene fotoğraf atabilirim :) erkekler tarafından gayet ilgi görüyorum fakat sevgilim tarafından sürekli varoş ötesi kızlarla aldatıyorum sorunum bu degil asıl konuya geliyorum annem biliyo sadece ama ona düzeldiğimi erkek sevgilim oldugunu söylüyorum ve escinsel oldugum icin psikolojik olarak kendimi ötekileştirdim ezik diyenler için Bulunduğum yerdeki çoğu insan tarafından tanınır popüler sayılabilicek durumdayım fakat istediğim şey bu değil yakın bir arkadaş saygı duyan bir aile yalnız hissetme durumunu nasıl ve ne zaman atlatıcam sizce?

Güncellemeler:
Aldatıyorum değil aldatılıyorum olucak sorrrryyyy

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• bence sen yanlış bir hayat yaşıyorsun kendin ol

0|0
    0|0
    • Maneviyata çok önem veren bir insanım Nihat hatipoğluna bile soru yolladım düşün:) geceleri allahım affet nolur diyerek dua ettiğimi biliyorum genelde günahtan kaçınan bir insanım ama Allahta beni böyle sınıyor sanırım

• o zamanlardan bende geçtim kücükken müslümandım annem öğrendiğinde afedersin azıma etti sonra dua ettim düzelmek için günlerce ağladım islamda huzur bulmaya calıştım ama nefret oldu bulduğum sonra sorunun bende olmadığını anladım

• Inan ki bana değer veren tek insan o çocuğu gibi davranıyo zaten trans sayılır cinsiyet değiştiricek Allah affetsin :/

En İyi Kız Görüşü

• Olduğun gibi davran bir başkası için değişme. Profilimdeki kızlar eşcinsel mesela, gayet de mutlular ve birbirlerine çok yakıştırıyorum ben. Sende mutlu olacağın birisini bulabilirsin bence inanıyorum ben. İstersen sende takip edebilirsin instagramdan belki ilham olurlar senin için @sailormoona @mintairline

0|0
    0|0
    • Sevgilimle bana da örnek ilişki gözüyle bakıyolar ama içi beni dışı seni derler ya aynı o şekilde aldatılmak beni yordu kdkdkd

Erkekler Ne Diyor 8

• allah belanızı versin szi lezlerin hemi ya sizin yüzünüzden eşşek beceriyruz ya ya sizlere düşmanım ya en büyük düşman lezler ya

0|0
    0|0
    • Neden bakir olduğuna şaşırmamak gerek bu kafayla anca elini Sikersin:)

• Tipim değilsin ergen

• lezoşum vermicem diyon yani er geç biri alacak o haziineni starponcu bir lez alacak ya bana ver seni inleteyim ki gör erkek nasıl olur sen lez olmuşsun nedeni seni sağlam becerecek erkek denk gelmemiş hele bana ver seni uçururum ya

• sana bir şey diyeyim mi.
    si*tir et herkes bir gün yalnız kalıcak..

0|0
    0|0
  • bence profesyonel bir pskoloğa ihtiyacın var ya da seni deli gibi sevecek değer verecek aşık bir erkeğe ihtiyacın var bu arada kızlarla ilişki yaşadınmı

0|0
    0|0
    • Insanlar sadece çevrem ve dış görünüşüm için benimle mAlesef bana yıllarca aşık olan çocukla denemek istedim artık beni istemediğini hevesini aldığını söyledi :/

• Teşekkür ederim:)

• sen biliriisn

• Foto at yoksa inanmıyouz :D

0|0
    0|0
  • Eşcinsel olup erkek sevgilinin olması ilginç. Neden birliktesiniz ki?

0|0
    0|0
    • anneme öyle söylemek zorundayım üzmek istemiyorum

• herkes seciminde özğürdür kimenn kimseye baskı uygulamaya onları kötülemeye hakkı yok

0|0
    0|0
  • Allah bilir.

0|0
    0|0
  • Peki sevgilinle neden hala berabersin?

0|0
    0|0
    • Çok yalnızım benim Yanımda olan tek insan o ona Muhtacım sanırım:)

• Alemsin aldatıp durmasına rağmen :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...